حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی در ورناپ

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در ورناپ


سایت ثبت آگهی رایگان ورناپ  تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که ورناپ از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. 

برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها در حفظ حریم خصوصی

شما با ثبت نام در سایت آگهی های رایگان ورناپ مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ورناپ قرار می دهید. در ادامه فعالیت نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به ورناپ٬ به عنوان کاربر ورناپ شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند اطلاعات فردی شما در اختیار ورناپ خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در ورناپ نخواهد بود.

سایت تخفیف کالا ورناپ اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش قوانین و مقررات تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت درج آگهی ورناپ وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

سایت آگهی ورناپ دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های ورناپ نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم ورناپ در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم ورناپ را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

لغو خبرنامه

برای لغو دریافت خبرنامه کافیست یکی از خبرنامه‌های روزانه ما را دریافت نمایید و در انتهای ایمیل لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه را بزنید. توجه داشته باشید که در صورت علاقه به دریافت مجدد بایستی به تیم پشتییبانی ما به آدرس support@varnup.com ایمیل زده شود و با پرکردن ایمیل در فیلد مربوط به عضویت این کار انجام نخواهد شد.

با ما با مشخصات زیر تماس بگیرید: 

ایمیل: support@varnup.com

آدرس: گیلان – رشت – بلوار قلی پور – ساختمان کیان واحد 3

تلفن تماس: 33122631-013

در صورت هر گونه ابهام و یا پرسش درباره ورناپ می توانید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.