اجاره داربست فلزی در اسلامشهر

اجاره داربست فلزی در اسلامشهر

تهران
درباره ما

داربست ساختمان از سازه‌هایی است که از دو نوع جنس فلزی و چوبی ساخته می‌شود و در اکثر موارد نصب داربست برای ساختمان‌های در حال ساخت به منظور دسترسی پیدا کردن راحت‌تر کارگران برای انجام شدن فعالیت‌هایی چون سنگ ‌کاری، جوشکاری، سیمان کاری، برق کاری، رنگ کاری و همچنین نصب نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فضای خارجی سازه نصب می‌شود. قیمت اجاره داربست به عوامل محتلفی بستگی دارد.
متراژ داربست
متراژ داربست بر اساس متر مکعب محاسبه می شود و بر اساس جدول قیمت هزینه اجاره داربست فلزی در تهران سال 1400 که توسط اتحادیه صنف سازندگان مسکن تهران در زمینه داربست منتشر شده است به متراژهای لوله داربست زیر 100متر , 100 تا 200 متر و 200 متر به بالا قیمت گذاری شده است.

نوع داربست
داربستهای استفاده شده در صنعت ساختمان که بصورت ثابت و متحرک هستند نیز بر قیمت تاثیرگذار هستند.

مدت زمان اجاره
قیمت اجاره لوله داربست تاثیر پذیر از زمان اجاره داربست می باشد. عموما مدت زمان اجاره در مجامع بین المللی بصورت هفتگی قیمت گذاری می شود که در مقاله قیمت جهانی داربست به آن اشاره شده است ولی در ایران و خصوصا اجاره داربست در تهران بصورت ماهیانه محاسبه می گردد و هزینه اجاره داربست از 1 روز تا 30 روز به یک قیمت محاسبه می گردد.

مکان اجرای نصب داربست
محل نصب اجرای پروژه داربست بر قیمت اجاره داربست‌ها تاثیر گذار است بطور مثال که زیر پایه داربست دارای چه شرایطی است و آیا نیاز به زیر سازی دارد یا خیر

اماکن اجرای پروژه که بطور مثال در محیطهای پر رفت آمد باشد و با توجه به اینکه نیاز به موارد بیشتر ایمنی همچون نصب پرده و توری دارد بر قیمت اجاره ماهانه داربست فلزی موثر می‌باشد.

اطلاعات تماس
  • تلفن تماس: 09361315308
  • نشانی: تهران
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : 24 ساعته
تهران

اشتراک گذاری آگهی

darbast eslamshar

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2022-11-22

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران