صافکاری pdr در شمال تهران | بهترین صافکاری شمال تهران | ایران PDR

صافکاری pdr در شمال تهران | بهترین صافکاری شمال تهران | ایران PDR

تهران ، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مجتمع لیدرما منفی 3 پلاک 1
درباره ما

صافکاری pdr در شمال تهران | صافکاری شمال تهران | بهترین صافکاری PDR شمال تهران | هزینه صافکاری شمال تهران

صافکاری PDR یک روش ترمیم بدنه خودرو بدون نیاز به رنگ‌آمیزی است. این روش برای ترمیم محل‌هایی که دسترسی سخت مثل کاپوت یا دوبل گلگیر دارند از صافکاری پی دی ار استفاده می‌شود. این روش با استفاده از میله‌هایی با اندازه و شکل مختلف، بر روی بدنه خودرو اعمال می‌شود. این میله‌ها با فشار دادن به محل خسارت، آن را به حالت اولیه بازمی‌گردانند. این روش به دلیل عدم نیاز به رنگ‌آمیزی و سرعت اجرایی، محبوبیت زیادی در بین مالکان خودروها پیدا کرده است.

PDR نوعی از صافکاری خودرو است که بدون نیاز به رنگ و نقاشی انجام می‌شود. صافکاری PDR در شمال تهران فرایند از بین بردن فرورفتگی‌ها و خسارات وارده بر خودرو است. کاربردی‌‌‌ترین روش PDR برای آسیب‌های ناشی از ضربه‌های روی درب، خط و خش، ضربه‌های بزرگی که به رنگ آسیب نزده باشد و قسمت‌های دوبل بدنه است. یک صافکار با تجربه از ضربه زدن دقیق با ابزارهای تخصصی برای ناحیه آسیب دیده، از داخل بدنه خودرو استفاده می‌کند. صافکار PDR می‌تواند کار را در یک الی سه ساعت انجام دهد. اکثر فرورفتگی‌ها را می‌توان توسط متخصصین صافکار در بهترین صافکاری pdr شمال تهران تعمیر کرد.

صافکاری pdr در شمال تهران صافکاری pdr در شمال تهران

ایران PDR

تعمیر بدنه خودرو بدون نیاز به رنگ‌آمیزی با روش صافکاری PDR
ترمیم بدون رنگ گلگیر، سقف، درب و کاپوت با صافکاری PDR
ترمیم بدون رنگ گلگیر، سقف، درب و کاپوت با صافکاری PDR
عدم نیاز به رنگ‌آمیزی و هزینه‌های بالای آن
عدم نیاز به رنگ‌آمیزی و هزینه‌های بالای آن

راه های ارتباطی با ایران PDR

09354649375 09383332204 09019038455
آدرس : شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مجتمع لیدرما منفی 3 پلاک 1

صافکاری بدون رنگ با میله های pdr

امروزه صافکاری به عملی تبدیل شده است که بسیار کاربرد دارد و شما می توانید با استفاده از صافکاری اتومبیل خود را تعمیر کنید، هنگامی که تصادف میکنید و بدنه اتومبیل شما دچار فرورفتگی می شود شما اتومبیل خود را پیش صافکار می برید. صافکاری pdr در واقع صافکاری بدون استفاده از رنگ و با ابزار و روش های خاص مانند میله های pdr است. زمانی از صافکاری pdr استفاده می شود که تو رفتگی و آسیب های وارد شده جزیی تر بوده و نیاز به ضربات شدید برای صافکاری ندارد.

در روش های صافکاری بدون رنگ قطعات آسیب دیده بی رنگ ترمیم شده که باعث عدم تعویض آن قطعه می شوند و دارای نقش به سزایی در قیمت خودرو هستند. زیرا، عوض کردن قطعه فابریک، باعث افت قیمت  ماشین می شود. از دیگر مزایای استفاده از این شیوه ها، جلوگیری از برش دادن قطعات دوبل خودرو، باز نکردن قطعه های خودرو در اکثر مواقع، باقی نماندن هیچ گونه اثر خوردگی و باعث عدم آسیب به رنگ خودرو است.

خدمات صافکاری خودرو  پی دی آر در شمال تهران

 • مرکز تخصصی و صافکاری با بهترین دستگاه pdr در شمال تهران
 • صافکاری انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی با جدیدترین ابزار اروپا
 • صافکاری بدون رنگ با بهترین کیفیت صافکاری مغناطیسی ، حرارتی و ساکشن و کربن چسب
 • صافکاری نقاط دولایه و سه لایه از قبیل رکاب، گلگیر، درب موتور
 • رفع آثار تگرگی خودرو با ابزار روز اروپا
 • رفع آثار آسیب دیده بادگیری به صورت حرفه ای، به صورت بی رنگ کاملا حرفه ای در مرکز تخصصی بهترین صافکاری pdr شمال تهران

کاربردهای صافکاری PDR

همان گونه که در بالاتر ذکر شد، این روش های صافکاری در برطرف سازی فرورفتگی های کوچک، مورد استفاده قرار می گیرند که در قسمت زیر به برخی از موارد استفاده آن اشاره شده است:

 • برطرف سازی فرو رفتگی های ناشی از تگرگ یا ضربات فیزیکی کم
 • برطرف سازی فرورفتگی های ناشی از تصادفات خفیف
 • استفاده در جهت کاستن از میزان بتونه در صافکاری های با رنگ

جهت اطمینان خاطر از کیفیت صافکاری و برگشت بدنه خودرو به حالت اولیه، می توانید صافکاری خودرو خود را به تعمیرکاران مجرب و باتجربه صافکاری pdr در شمال تهران بسپارید. این تعمیرگاه با داشتن افراد متخصص و با سابقه کاری بالا در جهت انواع سرویس های دوره ای، صفر شویی موتور خودرو، تعمیرات انواع گیربکس ، صافکاری بدون رنگ و pdr خودرو nv در شمال تهران و… در خدمت شما عزیزان است.

صافکار PDR می‌تواند کار را در یک الی سه ساعت انجام دهد. برای افرادی که خسارت‌های جزئی دارند، قرار دادن وسیله خود در یک صافکاری به مدت چند روز واقع بینانه نیست. اکثر فرورفتگی‌ها را می‌توان توسط متخصصین صافکاری pdr در تعمیرگاه تخصصی شمال تهران تعمیر کرد.

صافکاری pdr در شمال تهران صافکاری pdr در شمال تهران

 

قطعات قابل تعمیر بدنه با صافکاری PDR در شمال تهران

بسیاری از مردم می‌خواهند بدانند که کدام قسمت‌های بدنه را می‌توان با صافکاری PDR تعمیر کرد. پاسخ به این سوال کاملاً ساده نیست. شکل بدنه و شدت فرورفتگی روی خودرو و نحوه دسترسی به پشت بدنه جزء عواملی است که به آن بستگی دارد. در زیر اطلاعاتی در مورد بخش‌های مختلف بدنه که با صافکاری PDR قابل تعمیر هستند، آورده شده است.

گلگیرهای جلو را می توان با PDR تعمیر کرد:

گلگیرهای خودرو از نقاطی هستند که بسیار زیاد مورد اصابت ضربه قرار می گیرند. در دوربرگردان ها و میدان ها به وفور شاهد این گونه تصادفات هستیم. اگر این ضربات بر روی دوبل گلگیر نباشند، به راحتی قابل تعمیر توسط PDR هستند.

اکثر درب‌ها را می‌توان با PDR تعمیر کرد:

اکثر درب‌ها را می‌توان در بهترین صافکاری pdr شمال تهران تعمیر کرد. از آن جایی که درب خودرو را  به راحتی می‌توان از خودرو جدا کرد، صافکارهای PDR می‌توانند به راحتی به قسمت پشت درب‌ها دسترسی داشته باشند تا فرورفتگی‌ها را بیرون بیاورند و آن‌ها را به شکل اولیه خود بازگردانند. اگر درب خودروی شما دارای یک فرورفتگی کوچک باشد با فرآیند PDR قابل تعمیر است. اما تا زمانی که رنگ آن ترک نخورده باشد و فرورفتگی خیلی پیچیده نباشد.

کاپوت‌ها را می‌توان با صافکاری PDR تعمیر شوند:

با توجه به اینکه اکثر کاپوت‌ها را می‌توان به راحتی از خودرو جدا کرد صافکارهای PDR می‌توانند به راحتی به قسمت زیر کاپوت خودروی شما دسترسی پیدا کنند تا فرورفتگی‌ها را تعمیر کنند تا زمانی که رنگ کاپوت سالم باشد و فرورفتگی خیلی پیچیده نباشد. یک صافکار PDR قادر به تعمیر کاپوت خودروی شما خواهد بود. برخی از انواع کاپوت‌ها مانند کاپوت‌های فیبر‌کربنی و فایبرگلاس با PDR قابل تعمیر نیستند و باید کاپوت خودرو تعویض شود.

سقف خودرو معمولاً توسط PDR قابل تعمیر است:

سقف خودرو درصورت چپ کردن خودرو آسیب می‌بیند خوشبختانه اکثر فرورفتگی‌های سقف با فرآیند PDR کاملاً قابل تعمیر هستند. تا زمانی که سقف خودروی شما قابل برداشتن باشد، برای یک تکنسین PDR دسترسی به قسمت پشت فرورفتگی‌ها و تعمیر آن‌ها نسبتاً آسان است. آسیب‌های تگرگ و افتادن اجسام روی سقف را می‌توان با این روش حذف کرد.

هزینه صافکاری PDR در شمال تهران چقدر است؟

هزینه صافکاری شما به عواملی همچون میزان خسارت، اندازه ناحیه آسیب دیده و محل آسیب دیده بستگی دارد. در تصادفات شدیدتر به راحتی نمی‌توان به پشت قسمت بدنه دسترسی پیدا کرد. به همین دلیل اگر آسیب بیشتر باشد، زمان و هزینه بیشتری نسبت به یک صافکاری ساده دارد. برای آسیب‌های کوچک از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان و برای آسیب‌های بزرگتر حدودا 6 تا 20 میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید مقدار خسارت وارده روی وسیله نقلیه شما است. طبیعتا هزینه صافکاری سقف خودرو نسبت به یک درب یا گلگیر گران‌تر خواهد بود. صرف نظر از این، تعیین دقیق اجرت صافکاری دشوار است زیرا تصادف‌هایی که رخ می‌دهند هیچوقت شبیه به هم نیستند. از طرفی صافکاری بدون رنگ همیشه ارزان‌تر از صافکاری و نقاشی خواهد بود و در صافکاری PDR ما نیازی به استفاده از بتونه و نقاشی نداریم مسلما هزینه‌ی کمتری نیز پرداخت می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرخ خدمات با بهترین صافکاری pdr در شمال تهران تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: 09354649375 ، 09383332204
 • نشانی: تهران ، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مجتمع لیدرما منفی 3 پلاک 1
شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ویدئو
ساعت فعالیت
تهران ، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، مجتمع لیدرما منفی 3 پلاک 1

اشتراک گذاری آگهی

آگهی های دیگر از این کاربر

نظرات کاربران