بهترین قالیشویی در صادقیه تهران

بهترین قالیشویی در صادقیه تهران

تهران ، محله صادقیه تهران
درباره ما

قالیشویی مهرانا با بهره گیری از نیروی متخصص و هم‌چنین دستگاه‌های پیشرفته یکی بهترین قالیشویی در صادقیه تهران می‌باشد. این قالیشویی خدمات فرش، خشکشویی، قالیشویی و مبل شویی تخصصی را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

چرا قالیشویی مهرانا صادقیه:

کیفیت ارائه خدمات: دانش تخصـصی در حوزه قالیشویی مکانیزه، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب و بهره بردن از تجهـیزات و ماشن آلات پیشرفته

مکانیزه و مدرن: قالیشویی تخصصی مهرانا مجهز به مدرن ترین دستگاه های قالیشویی می باشد و بصورت مکانیزه خدمات شستشوی فرش ها را انجام می دهد. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک باعث میشود که فرش های شما به درستی و یکدست شستشو و خشک شوند و طول عمر فرش شما افزایش یابد و رنگ رفتگی و پارگی اتفاق نیفتد.

حمل و نقل سریع: خدمات حمل و نقل فرش‌ها در قالیشویی مهرانا به صورت فوری و با بهترین کیفیت ممکن، به‌صورت لول و کاور شده می باشد

سرویس به سراسر تهران: سالها تجربه باعث شد تا قالیشویی صادقیه بنا به درخواست مشتریان محترم در سراسر تهران، شعبه فعال دایر کند تا خدمات شستشوی فرش و مبلمان را در سراسر تهران ارائه دهد.

ضمانت نامه: فرش های شما از زمان انتقال به کارخانه قالیشویی مهرانا تا اتمام شست و شو، در صورت ایجاد هرگونه ایراد تحت گارانتی بوده و قالیشویی پاسخگوی شماست.

انواع خدمات تخصصی قالیشویی مهرانا:

 • قالیشویی انواع فرش ماشینی و دستبافت
 • مبل شویی تخصصی
 • ترمیم ریشه و شیرازه
 • رنگ و لکه برداری
 • پرداخت و موگیری
 • رفوگری و ترمیم فرش
 • خشکشویی پرده
 • شستشوی تشک
 • لکه برداری مبل
 • غباروبی مبل

قالیشویی مهرانا به عنوان بهترین قالیشویی در صادقیه تهران طبق زمان بندی اعلام شده شستشوی فرش و قالی شما را انجام خواهد داد. این قالیشویی سعی دارد خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه دهد تا رضایت مشتریان خود را فراهم سازد.

رفوگری و ترمیم انواع فرش

ارائه خدمات ترمیم و بازسازی فرش در بهترین قالیشویی صادقیه در تمامی سطوح خدمات زیر صورت می‌گیرد: رفع محل سوختگی، رنگ‌دادگی بافت‌های فرش به یکدیگر و انجام خدمات رفوگری با در نظر گرفتن مواد اولیه تشکیل‌دهنده فرش‌ها و رنگ آن‌ها انجام می‌شود. همچنین خدماتی من جمله ریشه‌کشی برای فرش‌هایی که ریشه‌های آن‌ها از بین رفته یا شیرازه دوزی برای فرش‌هایی که دوخت اصلی حاشیه فرش آن‌ها در حال از هم گسستن است.

قیمت شست و شوی فرش در صادقیه چقدر است؟

قیمت شست و شوی فرش متناسب با جنس فرش، ماشینی و دستباف بودن آن متفاوت است. قالیشویی مهرانا قیمت‌ها را بر اساس نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تعیین می‌کند.

امکان سفارش آنلاین قالیشویی

برای ثبت سفارش آنلاین قالیشویی می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با مراجعه به سایت کارخانه قالیشویی مهرانا، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. برای این منظور کافیست به در قسمت سفارش آنلاین یا قالیشویی آنلاین یکی از گزینه های سفارش شستشوی فرش یا شستشوی مبل را انتخاب کنید و در صفحه مذکور اطلاعات تماس خود را درج نمایید تا در اسرع وقت، از واحد IT کارخانه قالیشویی در صادقیه تهران با شما تماس بگیرند.

اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: 09361315308
 • نشانی: تهران ، محله صادقیه تهران
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
تهران ، محله صادقیه تهران

اشتراک گذاری آگهی

SadeghiehCarpet

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2022-06-21

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران