تعمیر آسانسور در تجریش | عیب یابی تخصصی | ۰۹۱۲۳۳۳۳۳۴۱ | ۰۲۱۲۶۱۵۷۸۸۱

تعمیر آسانسور در تجریش | عیب یابی تخصصی | ۰۹۱۲۳۳۳۳۳۴۱ | ۰۲۱۲۶۱۵۷۸۸۱

تهران ، تجریش
درباره ما

تعیمر آسانسور در تجریش | سرویس و نگهداری آسانسور در تجریش

آسانسورها یکی از سیستم های بسیار پرکاربرد در ساختمان ها و آپارتمان ها هستند که با عملکرد خود باعث تسهیل تردد افراد و حمل بارهای سنگین می شوند. این سیستم ها با وجود کاربردهای فراوان، در اثر عللی می توانند دچار انواع خرابی ها و مشکلات جدی شوند که نیاز به تعمیرات آن ها را ضروری می سازد. برای مالکان ساختمان ها و آپارتمان ها در تجریش تهران ممکن است این سوال پیش بیاید که بهترین شرکت تعمیرات آسانسور در تجریش کدام است و چه ویژگی هایی دارد. برای رسیدن به جواب این سوال با ادامه این مطلب از ورناپ همراه ما باشید.

تعمیر آسانسور در تجریش

ارائه بهترین خدمات تعمیر آسانسور در تجریش

یکی از شرکت‌های مطرح و شناخته شده در زمینه تعمیرات آسانسور در تجریش است. این شرکت با سابقه‌ای در حدود بیش از دو دهه فعالیت حرفه‌ای در صنعت آسانسور، انواع خدمات مربوط به تعمیرات آسانسور را هم به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت در زمینه تعمیر آسانسورها، از انواع تجهیزات و دستگاه‌های روز دنیا و همچنین بهترین تعمیرکاران و تکنسین‌ها برخوردار است. علاوه بر این‌ها قطعاتی که این شرکت برای تعمیر آسانسورها استفاده می کند همگی اصل و استاندارد بوده و کیفیت بالایی دارد. تکنسین ها و تعمیرکاران شرکت تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا تعمیر آسانسورها با کیفیت بالایی انجام شود. در زمینه هزینه تعمیرات هم می کوشد تا حد امکان قطعات و قسمت های معیوب آسانسور را در محل تعمیر کرده و تنها در صورت لزوم آن ها را تعویض کند. در این صورت در هزینه ها صرفه جویی می شود و هزینه نهایی خدمات هم کاهش می یابد.

علائم خرابی آسانسور

 • از کار افتادن آسانسور به تعداد زیاد
 • توقف آسانسور در بین طبقات
 • گرم شدن بیش از حد آسانسور
 • توقف نکردن آسانسور در بعضی از طبقات
 • صداهای ناهنجار در آسانسور
 • تغییر سرعت آسانسور در حین جا به جایی
 • زمان انتظار زیاد برای آسانسور
 • شروع و توقف های ناگهانی
 • باز و بسته نشدن درها به فشردن دکمه و …

ویژگی های بهترین شرکت تعمیرات آسانسور در تجریش

اعتبار بالا و شناخته شده بودن

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید بهترین شرکت آسانسور در تجریش داشته باشد، معتبر و شناخته شده بودن آن است. به این منظور می توانید با تحقیق در فضای اینترنت، بررسی نمونه کارها و حتی پرس و جو از کارفرمایان و مالکان ساختمان ها از میزان اعتبار و شناخته شده بودن یک شرکت اطلاعات کسب کنید.

استفاده از قطعات استاندارد و اصل

یکی از ویژگی های مهم بهترین شرکت تعمیر آسانسور، استفاده تعمیرکاران آن از قطعات مرغوب و استاندارد است. زیرا چنین شرکتی همواره سعی می کند تا با استفاده از قطعات استاندارد و مرغوب، آسانسورها را طوری تعمیر کند که تا مدت زمان طولانی نیاز به تعمیر نداشته باشد. در صورتی که سایر شرکت ها ممکن است به هنگام انجام تعمیرات از قطعات باکیفیت و اصل استفاده نکنند. در این شرایط، پس از تعمیرات و گذشت مدت زمان کوتاهی، مجددا آسانسور با خرابی های جدی روبرو خواهد شد.

برخورداری از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای

بهترین شرکت تعمیر آسانسور در تجریش ، همواره از تعمیرکاران متخصص و حرفه ای برخوردار است. زیرا انجام تعمیرات آسانسور کاری بسیار تخصصی بوده و تنها از عهده تعمیرکارانی برمی آید که دوره های آموزشی را گذرانده و صلاحیت های لازم برای این کار را دارند. این تعمیرکاران، طبق چک لیست استاندارد، خدمات تعمیر را ارائه می دهند. همچنین تعمیرات را تا رفع کوچک ترین ایرادات و خرابی ها ادامه می دهند. اما چنانچه تعمیرات آسانسور توسط تعمیرکاران غیر متخصص و بدون تجربه انجام شود، احتمال زیادی وجود دارد که آسانسور نتواند عملکرد درستی داشته باشد یا مجددا خراب شود.

خدمات در تمامی ساعات شبانه روز

آسانسور از جمله سیستم هایی است که به دلیل استفاده شبانه روزی از آن در هر ساعت ممکن است دچار خرابی شود. در این صورت برای جلوگیری از اختلال در زندگی ساکنان ساختمان ها، باید فورا نسبت به تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده اقدام کرد. از این رو یکی از ویژگی هایی که بهترین شرکت آسانسور در تجریش باید داشته باشد، ارائه خدمات شبانه روزی است. همچنین این شرکت تعمیرکاران خود را به سرعت به محل اعزام می کند تا انجام خدمات تعمیر آسانسور با سرعت بیشتری انجام شود. با ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در هر ساعت از شبانه روز، آن هم در کوتاه ترین زمان ممکن، مسلما افزایش رضایتمندی مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

 ارائه خدمات با قیمت مناسب

بهترین شرکت آسانسور در تجریش همواره کوشش می کند تا حد امکان هزینه های خدمات تعمیر آسانسور را کاهش دهد تا باعث افزایش اعتماد و رضایتمندی مشتریان شود. تکنسین ها و تعمیرکاران چنین شرکتی تلاش می کنند تا قطعات و قسمت های آسیب دیده را تعمیر کنند و تنها در صورت لزوم قطعات را تعویض کنند. در این صورت هزینه های نهایی تعمیرات هم کاهش خواهد یافت.

ارائه گارانتی معتبر

بهترین شرکت آسانسور در تجریش ، در قبال انجام تعمیرات، گارانتی معتبر شرکت را به مشتری ارائه می دهد. با وجود گارانتی معتبر، مشتری یا کارفرما آسوده خاطر خواهد بود که در صورت عدم عملکرد درست آسانسور یا بروز خرابی ها، می تواند مجددا از خدمات تعمیر آن شرکت استفاده کند.

توجه به ایمنی آسانسورها

بهترین شرکت تعمیرات آسانسور در تجریش ، تهران و حومه، در تعمیر آسانسورها همواره به ایمنی سیستم و جلوگیری از بروز خطرات به هنگام استفاده توجه زیادی می کند. به عبارتی تعمیرکاران این شرکت کوشش می کنند تا ضمن انجام تعمیرات، ایمنی آسانسورها هم حفظ شود تا امکان بروز خطرات هم به حداقل ممکن برسد.

پشتیبانی 24 ساعته

۰۹۱۲۳۳۳۳۳۴۱۰۲۱۲۶۱۵۷۸۸۱

بیشتر بخوانید: بهترین شرکت های خدمات آسانسور در ایران ، تعمیرات آسانسور در شمال تهران

اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۳۳۳۳۴۱ ، ۰۲۱۲۶۱۵۷۸۸۱
 • نشانی: تهران ، تجریش
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
تهران ، تجریش

اشتراک گذاری آگهی

asansortajrish

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2023-03-15

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران