سرویس و نگهداری آسانسور در آمل | آسانسور سرو سبز

سرویس و نگهداری آسانسور در آمل | آسانسور سرو سبز

مازندران ، آمل بلوار آزادگان بین آزادگان ۶ و ۸
درباره ما

سرویس و نگهداری آسانسور در آمل |‌ سرویس آسانسور در آمل | سرویس ماهیانه آسانسور در آمل | سرویس شبانه روزی آسانسور در آمل

سرویس و نگهداری آسانسور بسیار حیاتی و اساسی است زیرا هر گونه نقص فنی کوچک در سیستم آسانسور ممکن است به تدریج به خرابی و ایرادات دیگر منجر شود. این خرابی‌ها ممکن است در ابتدا تأثیر چندانی بر عملکرد آسانسور نداشته باشند، اما به مرور زمان مشکلات بزرگتری را ایجاد کنند که در نهایت باعث خرابی کلی آسانسور و حتی توقف آن می‌شود. این موضوع ممکن است نیاز به هزینه‌های بالای تعمیرات داشته باشد.

علاوه بر این، عدم سرویس و نگهداری منظم آسانسور، علاوه بر خطر خرابی سیستم، ممکن است باعث وقوع حوادث جانباز شود. به عنوان مثال، فرسودگی زیاد سیم‌بکسل‌ها و طناب‌های فلزی آسانسور ممکن است منجر به پارگی ناگهانی شود که در نهایت منجر به سقوط آسانسور شود.

با انجام سرویس و نگهداری به موقع، مشکلات و خطرات فوق را می‌توان پیشگیری کرد. با این کار، قطعات دچار خلل و عيب فني به سرعت شناسایي شده و تعمیرات لازم انجام شده تا جلوي گسترش خطاها و خرابي‌ها گرفته شود. این روش باعث افزایش عمر مفید آسانسور و جلوگیری از حادثات ناخوشایند خواهد شد.

سرویس و نگهداری آسانسور آمل

بهترین شرکت سرویس و نگهداری آسانسور در آمل | آسانسور سرو سبز

شرکت پشتیبانی آسانسور سرو سبز با تجهيزات و پرسنل مجرب، خدمات سرويس و نگهداري آسانسور را به صورت 24 ساعته در آمل ارائه میدهد تا به مشتريان عزيز خود کمک کند تا از عملکرد صحيح و ايمن آسانسور خود لذت ببرند.

برخی از خدمات شرکت پشتیبانی آسانسور سرو سبز:

✅ارائه ی کلیه خدمات و پشتیبانی آسانسور
✅رفع ایراد
✅تعمیرات جزئی و کلی
✅تعمیر موتور و گیربکس
✅انجام سرویس دوره ای
✅انجام باز سازی آسانسور و ژنرال سرویس دریافت استاندارد ادواری
✅مشاوره نصب و خرید قطعات
✅مشاوره فروش
به مدیریت: آقای  ساداتی

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگام ورناپ

آدرس: مازندران، آمل، بلوار آزادگان ، بین آزادگان 6 و 8

شماره تماس : 09112253632 با پشتیبانی و خدمات 24 ساعته

سرویس و نگهداری آسانسور آمل

خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در آمل

سرویس و نگهداری آسانسور شامل خدماتی است که شرکت ها و مراکز مربوطه آن را انجام می دهند. به طور کلی اگر بخواهیم خدمات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور را دسته بندی کنیم، سه دسته خدمات زیر را شامل می شود:

سرویس و نگهداری آسانسور آمل

بازدید و بررسی:

معمولا انجام خدمات سرویس و نگهداری آسانسور ماهانه توسط شرکت ها و مراکز و طی قراردادی که با آن ها بسته می شود، صورت می گیرد. نخستین دسته از این خدمات بازدید و بازرسی سیستم های آسانسور است. در دوره های معین که معمولا ماهانه است، سرویس کاران به محل اعزام شده و کل سیستم آسانسور را مورد بازرسی و کنترل قرار می دهند تا اگر خرابی و ایراد در قطعات یا قسمت هایی وجود دارد شناسایی شود.

سرویس قطعات:

دومین دسته از خدمات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور، سرویس قطعات است. این دسته خدمات به تمیز کردن، رفع گیر، روغن کاری، رفع سر و صدا و ….. مربوط می شود. انجام این دسته از خدمات می تواند به افزایش قابل توجه عمر مفید آسانسور و جلوگیری از خرابی های احتمالی در آینده باشد.

تعمیرات:

برخی از مواقع در حین بازرسی و بازدید دستگاه توسط سرویس کار، قطعه یا قطعات خراب و معیوبی شناسایی می شود. از این رو برای آن که این خرابی به دیگر قطعات و قسمت ها سرایت نکند و باعث از کار افتادن کل سیستم آسانسور نشود، سرویس کار اقدام به تعمیر قطعه می پردازد. گاهی اوقات هم به دلیل خرابی بیش از حد یا سوختگی قطعات الکتریکی امکان تعمیر وجود ندارد و باید آن قطعه یا قطعات تعویض شود. به طور کلی با سرویس به موقع و شناسایی قطعات معیوب، می توان با اقدام سریع برای رفع عیب، از به بار آمدن هزینه های هنگفت جلوگیری کرد.

سرویس آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور می باشد. اگر قصد سرویس آسانسور و یا تعمیر و نگهداری آسانسور خود را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سرویس موتور آسانسور آمل
سرویس موتور آسانسور آمل

به طور کلی مزایای سرویس دوره ای آسانسور شامل موارد زیر می شود:

✅عمر مفید آسانسور طولانی تر می شود.
✅کارایی آسانسور بیشتر شده و عملکرد آن بهبود می یابد.
✅تشخیص قطعات و تجهیزات معیوب زودتر انجام می شود. در این صورت می توان سریع تر این قطعات را تعمیر یا تعویض کرد.
✅احتمال بروز حوادث و سوانح جانی و مالی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
✅از آن جایی که در سرویس دوره ای آسانسور، قطعات معیوب سریع تر شناسایی و رفع عیب می شود، در این صورت هزینه های تعمیرات به میزان زیادی کاهش می یابد.

سرویس موتور آسانسور آمل

هزینه سرویس و نگهداری آسانسور در آمل

هزینه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور بر مبنای نوع ساختمان، تعداد طبقات، ظرفیت کابین، تعداد توقف، ترافیک آسانسور، نوع و تعداد درب ها، و … تعیین می شود. سندیکا به عنوان مرجع رسمی تعیین هزینه های این خدمات است. کارفرما می‌تواند هزینه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور مطابق با قرارداد به صورت سالانه یا در بیشتر اوقات ماهیانه به شرکت بپردازد.

شرکت آسانسور سرو سبز یکی از شرکت های مطرحی است که در قبال دریافت هزینه های مربوطه، خدمات باکیفیتی را به مشتریان و کارفرمایان ارائه می دهد. این شرکت متعهد است تا خدمات سرویس و نگهداری را با کیفیت بالایی ارائه دهد تا سیستم آسانسور تا مدت زمان طولانی بدون آن که دچار خرابی های جدی شود، به کارکرد خود ادامه دهد. این شرایط برای کارفرمایان به صرفه تر است؛ زیرا تا زمان طولانی می توانند از سیستم آسانسور استفاده کنند و پس از مدت زمان کوتاهی هزینه ای بابت نصب و راه اندازی سیستم جدید نپردازند.

اطلاعات تماس
  • تلفن تماس: 09112253632 ، 01143274183
  • نشانی: مازندران ، آمل بلوار آزادگان بین آزادگان ۶ و ۸
شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : ۹ صبح تا ۱۰ شب
مازندران ، آمل بلوار آزادگان بین آزادگان ۶ و ۸

اشتراک گذاری آگهی

نظرات کاربران