سرویس و نگهداری آسانسور در رشت | آسانسور وارش

سرویس و نگهداری آسانسور در رشت | آسانسور وارش

گیلان ، رشت، گلسار ،روبروی خیابان ۹۳،ساختمان سرای حکیم ،طبقه چهارم ،آسانسور وارش
درباره ما

سرویس و نگهداری آسانسور در رشت | سرویس و نگهداری ماهیانه آسانسور رشت | هزینه سرویس آسانسور در رشت

آسانسور یکی از تجهیزات مهم ساختمان است که امروزه در اکثر ساختمان ها دیده می شود. با توجه به رشد آپارتمان سازی در سالهای اخیر نصب آسانسور و سرویس و نگهداری ماهیانه آن از ملزومات زندگی شهرنشینی است تا از بروز حوادث خطرناک برای ساکنان ساختمان جلوگیری شود. برای این کار شما باید از شرکت های خدمات تعمیر و سرویس آسانسور در رشت کمک بگیرید.

پیشنهاد ورناپ به شما این است که در انتخاب شرکتهای دارای صلاحیت در زمینه نصب، سرویس و نگهداری آسانسور حتما به پروانه طراحی و مونتاژ شرکت آسانسور، عضویت سندیکا و اتحادیه آسانسور یا انجمن های صنفی توجه کنید. از دیگر مواردی که در این صنعت دارای اهمیت است اخذ گواهی ایمنی و استاندارد آسانسور ها پس از نصب و راه اندازی و انجام بازرسی های ادواری جهت استانداردسازی به صورت سالیانه می باشد که در بسیاری از شهرستانها توجهی به این موضوع نشده ولی در شرکت آسانسور وارش بعنوان یکی از بهترین شرکت های خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در رشت تمامی این استانداردها به نحو احسن رعایت شده است.

خدمات شرکت آسانسور وارش رشت:

مشاوره و طراحی انواع اسانسور
سرویس و نگهداری آسانسور در رشت
نصب و راه اندازی انواع آسانسور
بازسازی و فروش انواع آسانسور
دارای مدرک مهندسی اسانسور و بالابر از دانشگاه آزاد
عضو اتحادیه آسانسور ایران
عضو انجمن آسانسور استان گیلان
دارای گواهینامه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت، معدن وتجارت

به مدیریت: مهندس پوریا ملکی

شماره های تماس: 09115596006 _ 09115597007 _ 09115598008 _ 01332117621

 رشت

اهداف شرکت آسانسور رشت:

شرکت اسانسور وارش در طول مدت فعالیت خود پروژه های بسیار بزرگ و خاص بسیاری را به بهترین نحو اجرا نموده و همواره با تلاشی بی وقفه نسبت به جلب رضایت مشتریان، به عنوان اولویت اول خود اقدام نموده است.

پرسنل نصب و راه اندازی این شرکت از مجرب ترین گروه های نصب در کشور می باشند که اغلب ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر در رشته های مرتبط و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاه آسانسور می باشند. گذراندن دوره‌های نصب و استفاده از روش های مدرن نصب توسط ایشان ، کیفیت محصولات شرکت آسانسور وارش را تا حد قابل توجهی با دیگران متمایز نموده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

بیشتر بخوانید:

بهترین شرکت های مجاز و فعال خدمات و فروش آسانسور رشت

هزینه خدمات تعمیر و سرویس آسانسور در رشت:

اگر قصد استفاده از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در رشت را دارید باید هزینه این خدمات را هم در نظر داشته باشید. به طور کلی هزینه تعمیر آسانسور از هزینه سرویس آن بیشتر است. هزینه خدمات تعمیرات آسانسور در رشت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد که مهم ترین آن نوع مشکل فنی پیش آمده برای آسانسور است. اگر مشکل فنی پیش آمده برای آسانسور جدی و اساسی باشد یا اینکه آسانسور نیاز به تعویض قطعات داشته باشد هزینه تعمیرات آسانسور در رشت افزایش می یابد.

نوع آسانسور نیز بسته به اینکه سیم بکسلی، چرخ دنده ای، مغناطیسی، هیدرولیک و یا کششی باشد در هزینه تعمیر و سرویس اسانسور در رشت تغییر ایجاد می کند. علاوه بر این موارد دستمزد فرد متخصص برای ارائه خدمات تعمیر و سرویس آسانسور در رشت و در صورت لزوم هزینه ایاب و ذهاب او به محل مورد نظر را هم باید در نظر بگیرید.

شما می توانید برای استفاده از خدمات تعمیر و سرویس آسانسور رشت با کارشناسان و متخصصان شرکت آسانسور وارش تماس بگیرید و از ارائه این خدمات در اماکن مختلف اعم از ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و … با صرف هزینه مناسب بهره مند شوید.

کاهش حوادث با سرویس و نگهداری آسانسور

با توجه به نوع، میزان و نحوه استفاده، تمامی وسایل مکانیکی به سرویس و نگهداری نیاز پیدا می‌کنند. آسانسور نیز برای داشتن کارکردی درست به سرویس و نگهداری آسانسور آن هم بصورت ماهانه احتیاج دارد. در هر سرویس ماهانه، سرویسکار اجزا و قطعات مختلف آسانسور را مورد بررسی قرار می‌دهد تا از عملکرد صحیح آن مطمئن شود و در صورت نیاز نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات اقدام کند. این امر از برخی خرابی‌های جدی آسانسور جلوگیری خواهد کرد، زیرا نقص در عملکرد بخش کوچکی از آسانسور در برخی از موارد، خرابی‌های بزرگ و جبران ناپذیری را بوجود می‌آورد که گاهی منجر به حادثه نیز می‌گردد.

البته این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که تنها داشتن یک سرویسکار ماهیانه به منظور سرویس و نگهداری آسانسور، برای اطمینان از عدم وقوع حادثه کافی نیست. زیرا در این میان افراد سودجویی وجود دارند که در ازای سرویس و نگهداری آسانسور مبالغی را دریافت می‌کنند بدون آنکه آسانسور شما را بررسی نمایند. این افراد در برخی موارد برای جلوگیری از خرابی، سیستم ایمنی آسانسور شما را پل می‌کنند که بسیار خطرناک است.

در واقع اکثر این افراد از مهارت لازم برخوردار نیستند و تنها یک شماره تلفن از آن‌ها در دسترس شما است که در زمان بروز حادثه کسی جوابگوی آن نخواهد بود. در نتیجه بهتر است از سرویسکاران مجاز برای سرویس و نگهداری آسانسور در رشت خود استفاده کنید. این افراد که به استخدام شرکتی معتبر درآمده‌اند در صورت بروز مشکل موظف هستند تا تمامی مشکلات شما را رفع کنند.

اطلاعات تماس
  • تلفن تماس: 09113375243 ، 01332117621
  • نشانی: گیلان ، رشت، گلسار ،روبروی خیابان ۹۳،ساختمان سرای حکیم ،طبقه چهارم ،آسانسور وارش
گالری
شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ویدئو
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : ۹ صبح الی ۹ شب
گیلان ، رشت، گلسار ،روبروی خیابان ۹۳،ساختمان سرای حکیم ،طبقه چهارم ،آسانسور وارش

اشتراک گذاری آگهی

نظرات کاربران