سیستم اعلام حریق رشت

سیستم اعلام حریق رشت

گیلان ، رشت
درباره ما

سیستم اعلام حریق رشت با چندین سال سابقه درخشان کاری در زمینه اعلام حریق، صاعقه گیر، آنتن مرکزی، درب ضد حریق، دوربین مدار بسته و چاه ارت و هم بندی در شهر رشت فعالیت می‌کند و نمایندگی انحصاری در این زمینه‌ها دارد.

نمایندگی‌های سیستم اعلام حریق رشت

اعلام حریق ( نماینده انحصاری آریاک در گیلان) : سیستم اعلام حریق زنگ هشداریست که سیگنل‌ها را از آلارم‌های مختلف سنسور دریافت می‌کند. دلیل استفاده از اعلام حریق تشخیص وقوع آتش سوزی در مراحل اولیه بدون حضور انسان است.

صاعقه گیر ( نماینده انحصاری ایجادکاران آینده نیک در گیلان) : صاعقه باعث اضافه ولتاژ های ناگهانی شده و قادر است مستقیما به یک خانه از جمله سیم پیچی مدار درون دیوار های آن، اصابت کند. بنابراین صاعقه گیر نقش بسیار مهمی را در حفاظت از وسایل برقی و شبکه ای در برابر این افزایش های ناگهانی ولتاژ ایفا می کند.

آنتن مرکزی ( نماینده انحصاری فرایاب در گیلان) : آنتن مرکزی متشکل از تجهیزات دریافت، تقویت، تقسیم  و انتقال سیستم‌های تلویزیونی گفته می‌شود و برای تامین سیگنال‌های مورد نیاز تلویزیونی آپارتمان‌ها، مجتمع مسکونی راه اندازی می‌شود.

درب ضد حریق( نماینده انحصاری شرکت آتی درب پارسه) : شرکت پژواک ارائه دهنده درب‌های ضد حریق با استانداردها آتش نشانی رشت و دادای تاییدیه رسمی از اداره مسکن شهرسازی و یکی از شرکت‌های مجاز به فروش درب ضد حریق طبق لیست آتش نشانی می‌باشد. این درب‌ها را در راه روها برای اینکه شعله‌های آتش به راه رو برسد افراد حاضر در ساختمان بتوانند با رساندن به پشت درب ضد حریق در امان بمانند.

تاسیسات الکتریکی : طراحی تاسیسات الکتریکی شامل بخش‌های طراحی سیستم روشنایی، سیستم صاعقه گیر، طراحی تابلو ها.،طراحی رایزر‌ها،چاه های ارت و….اصلی‌‌ترین بخش‌های طراحی تاسیسات الکتریکی ساختمان می‌باشد که شرکت پژواک با بهره گیری از به روز‌ترین نرم افزار‌های طراحی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه میکند.

چاه ارت و هم بندی( نمایندکی انحصاری ایجادکاران در گیلان) : وظیفه اصلی سیستم ارتینگ این است که هر جریان الکتریکی که وارد سیستم شود را به ‌طور کامل به زمین منتقل کند. سیستم ارتینگ متشکل از چاه ارت و سیم متصل به چاه است. 

دوربین مدار بسته( نمایندگی انحصاری کینگ king vision ویژم در گیلان) : یکی از اصلی ترین کاربردهای دوربین مدار بسته در موارد امنیتی و حفاظتی است.

این آگهی منقضی شده است
* جهت تمایل به ثبت کسب و کار خود در این صفحه با عنوان سیستم اعلام حریق رشت با شماره پشتیبانی ورناپ 09361315308 تماس بگیرید *

 

اطلاعات تماس
  • نشانی: گیلان ، رشت
گالری
شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : 10 تا 22
گیلان ، رشت

اشتراک گذاری آگهی

آگهی های دیگر از این کاربر

نظرات کاربران