ماشین سازی در تهران

ماشین سازی در تهران

تهران
درباره ما

ماشین سازی تهران | آدرس ماشین سازی تهران | شماره تماس شرکت ماشین سازی تهران

ماشین سازی در تهران سازنده و تعمیرکننده ی دستگاه های صنعتی، ساخت گیوتین، ساخت پرس برک، ساخت خم کن، ساخت قیچی ورق بر، تعمیرکار گیوتین، تعمیرکار پرس برک، تعمیرکار خم کن و تعمیرکار قیچی ورق بر

دستگاه پرس برک (Press Brake) یک دستگاه صنعتی است که برای انجام عملیات انحنایی و خم کردن توری، ورق و پلاک های فلزی به کار می‌رود. با استفاده از دستگاه پرس برک، می‌توان به راحتی برای توری، ورق و پلاک های فلزی شکل دقیق و مطابق با نقشه مورد نظر ایجاد کرد.

دستگاه پرس برک در واقع شامل یک قاب، یک بالابر و یک ماشین پرس است. در این دستگاه، متصل به بالابر، یک قالب با شکل مورد نظر قرار داده می‌شود و سپس ورق فلزی بین قالب و ماشین پرس قرار می‌گیرد. با استفاده از ماشینپرس، ورق فلزی به شکل مورد نظر خم می‌شود و شکل دقیق و مطابق با نقشه‌ی مورد نظر ایجاد می‌شود.

دستگاه پرس برک به دلیل دقت و صحت بالایی که در ایجاد شکل مورد نظر دارد، در صنایعی مانند خودروسازی، ساخت و ساز، صنایع هوافضا و صنایع دریایی استفاده می‌شود. همچنین، در کارخانجات تولید قطعات فلزی، دستگاه پرس برک برای شکل دادن به قطعات فلزی به کار می‌رود.

در دستگاه پرس برک، انواع مختلفی از قالب‌ها وجود دارند که برای شکل دادن به ورق‌ها و پلاک‌های فلزی باشکل‌ها و ابعاد مختلف به کار می‌روند. همچنین، دستگاه پرس برک به دو صورت هیدرولیکی و مکانیکی عرضه می‌شود. دستگاه پرس برک هیدرولیکی با استفاده از قدرت هیدرولیکی، برای شکل دادن به فلزات با ضخامت بالا به کار می‌رود و دستگاه پرس برک مکانیکی با استفاده از سیستم‌های مکانیکی و الکتریکی، برای شکل دادن به فلزات با ضخامت کمتر به کار می‌رود.

در کل، دستگاه پرس برک یک ابزار مهم در صنعت فلزات است که با استفاده از آن، می‌توان به راحتی و با دقت بالا شکل دقیق و مطابق با نقشه مورد نظر را برای ورق‌ها، پلاک‌ها و توری‌های فلزی ایجاد کرد. همچنین، با استفاده از دستگاه پرس برک می‌توان به صورت اتوماتیک و با سرعت بالا، قطعات فلزی را به شکل مورد نظر خم کرد و به تولیدات صنعتی دست یافت

اطلاعات تماس
  • نشانی: تهران
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
تهران

اشتراک گذاری آگهی

آگهی های دیگر از این کاربر

نظرات کاربران