خرید چای لاهیجان |‌ فروش چای املش

خرید چای لاهیجان |‌ فروش چای املش

گیلان ، املش
درباره ما

خرید چای لاهیجان |‌ فروش چای املش  در زمینه فروش انواع چای ایرانی وزین، چای شکسته، چای ممتاز، چای قلم ریز و چای بهاره فعالیت می نماید. جهت بازار داخلی و صادرات.

چای نام یک نوشیدنی معطر است که معمولاً با ریختن آب داغ یا در حال جوش بر روی برگ‌های عمل آورده شده گیاه «کاملیا سیننسیس»، که گیاهی همیشه سبز و بومی آسیای شرقی است. به دست می‌آید. این نوشیدنی پس از آب، پرمصرف‌ترین نوشیدنی جهان است.چای واژه‌ای است چینی که در چین و شمال هندوستان به کار می‌رود و تقریباً با همان تلفظ وارد زبان فارسی شده‌است.

نام این گیاه در گویش چینی جنوبی چای و در گویش چینی شمالی به صورت تِی تلفظ می‌شد و هردو تلفظی از یک حرف چینی یگانه در چین قدیم هستند.مردم اروپای غربی نام این گیاه را از چینیان شمالی و مردم خاورمیانه و شمال آفریقا نام آن را از چینیان جنوبی آموختند.

نوشیدنی چای با دم کردن برگها، جوانه‌ها یا شاخه‌های فرآوری شده بوته چای گونه Camellia sinensis به مدت چند دقیقه درآب داغ درست می‌شود. فرآوری آن می‌تواند شامل اکسیداسیون، حرارت دهی، خشکسازی و افزودن گیاهان، گلها، چاشنی‌ها و میوه‌های دیگر به آن باشد.

چای یک منبع طبیعی از کافئین، تئوفیلین، تئین و آنتی‌اکسیدان‌ها است، اما تقریباً بدون چربی، کربوهیدرات‌ها، یا پروتئین آن،دارای طعمی مطلوب است که کمی تلخ و گس می‌باشد.

جهت ثبت کسب و کار خود در این صفحه می توانید با شماره پشتیبانی 09361315308 تماس بگیرید
اطلاعات تماس
  • نشانی: گیلان ، املش
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : پاسخ دهی 24 ساعته
گیلان ، املش

اشتراک گذاری آگهی

alinazarizadeh

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2020-07-18

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران