کرکره برقی تهران

کرکره برقی تهران

تهران
درباره ما

کرکره برقی ماهان تهران راحتی زندگی شما را افزایش می دهد و احساس امنیت در زندگی روزمره را به شما می دهد. آنها دارای یک موتور الکتریکی یکپارچه هستند، به طوری که دیگر مجبور نیستید کرکره های غلتکی خود را به صورت دستی باز و بسته کنید. علاوه بر این، کرکره های برقی را می توان با نیازهای فردی و محیط اطراف، به لطف تنوع گسترده ای از گزینه ها و تجهیزات طراحی، تطبیق داد.

چه چیزی کرکره های برقی ماهان را متمایز می کند؟

حداکثر انعطاف پذیری

کرکره‌های تولید شرکت ماهان با موتورهای الکتریکی می‌توانند به طور انعطاف‌پذیری با نیازها و موقعیت‌های نصب فردی شما سازگار شوند؛ با طیف گسترده‌ای از جعبه‌های کرکره‌ای، حالت‌های عملکرد، تجهیزات اضافی و گزینه‌های طراحی.

بهره وری انرژی

کرکره های ماهان صرفه جویی واقعی انرژی می کنند: در زمستان تلفات انرژی را به حداقل می رساند. در تابستان از گرم شدن اتاق ها جلوگیری می کنند. به این ترتیب می توانید از دمای ثابت داخل لذت ببرید و در عین حال در هزینه گرمایش و تهویه مطبوع صرفه جویی کنید.

کنترل راحت

کرکره برقی خود را به راحتی با فشار یک دکمه، با استفاده از روال ها یا زمانی که در راه هستید کنترل کنید. کرکره های کرکره برقی تهران با بسیاری از گزینه های کنترلی مختلف سازگار هستند.

طراحی کرکره برقی در تهران

حداکثر انعطاف پذیری – مقاوم سازی کرکره های برقی

آیا می خواهید کرکره های برقی (Roller shutter) را برای ساده سازی زندگی روزمره و ارتقای خانه خود به روز کنید؟ طیف گسترده ای از کرکره های غلتکی با موتورهای الکتریکی، امکاناتی را برای هر موقعیت نصب ارائه می دهد. کرکره های غلتکی ما مجهز به موتورهای نام تجاری، عملکرد ساده و راحتی بیشتری را ارائه می دهند. کرکره برقی های شرکت ماهان را می توان به خوبی در هر خانه ای ادغام کرد. بسته به شرایط و شرایط نصب، کرکره برقی تهران را می توان به صورت کرکره در جلو یا کرکره در بالا با جعبه های عایق نصب کرد. همکاران متخصص ما در کنار شما خواهند بود تا شما را راهنمایی کنند و به شما در یافتن راه حل ایده آل برای خانه خود کمک کنند.

کرکره برقی حفاظت در برابر سرقت را افزایش می دهد

آیا نمی خواهید در تعطیلات خود نگران باشید، اما باید خانه یا آپارتمان خود را برای چند روز بدون مراقبت ترک کنید؟ در فصل تعطیلات شاهد افزایش چشمگیر سرقت ها هستیم. سارقان به راحتی می توانند خانه ها و آپارتمان هایی را که چند روز است خالی مانده اند شناسایی کنند و زمان کافی برای ورود به خانه شما دارند. با کمک یک سیستم خانه هوشمند یا کنترل خانه مرکزی خود، می توانید تنظیمات مختلفی را طوری برنامه ریزی کنید که به نظر برسد که در خانه هستید. این به عنوان یک عامل بازدارنده برای سارقان عمل می کند. دستگاه ضد بالابر «کلیک استاپ» محافظت در برابر سرقت کرکره برقی شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، یک ریل راهنمای بسیار پایدار، فشار دادن یا باز کردن پرده را دشوار می‌کند.

کرکره برقی برای افزایش بهره وری انرژی

بهره وری عامل مهمی در صرفه جویی در مصرف انرژی است. کرکره های برقی تهران بازده انرژی مورد نیاز شما را فراهم می کند و همچنین دمای داخلی ایده آل را تضمین می کند. کرکره های برقی با بالا و پایین بردن خودکار از گرم شدن اتاق ها در تابستان جلوگیری می کند. در زمستان، پایین آوردن خودکار کرکره ها در شب، عایق حرارتی پنجره را بهبود می بخشد. این یک دمای داخلی ثابت را حفظ می کند که به شما امکان می دهد در هزینه های گرمایش و تهویه مطبوع صرفه جویی کنید.

نصب و تنظیم صحیح موتورهای کرکره ای

برای استفاده کامل از عملکرد آنها، کرکره های برقی باید به درستی پیکربندی شوند. شرکت تخصصی کرکره برقی ماهان تحویل و پیکربندی کرکره برقی شما را تضمین می کنند. ما همچنین توصیه های تخصصی و راه حلی را برای هر موقعیت نصب دریافت خواهیم کرد. حتی پس از نصب، شرکای متخصص ما همچنان در کنار شما خواهند بود .

مزایای کرکره برقی تهران در یک نگاه

 • عملکرد راحت و قابل اعتماد
 • افزایش بهره وری انرژی
 • سازگار با تمام سیستم های استاندارد خانه هوشمند
 • گزینه های مختلف برای کنترل، به عنوان مثال از طریق فرستنده رادیویی، سوئیچ یا برنامه
 • کنترل راحت همچنین زمانی که در راه هستید
 • طیف گسترده ای از رنگ ها برای سیستم های کرکره ای

چرا شرکت کرکره برقی ماهان

 1. بیش از 30 سال تجربه در نصب و اجرای کرکره برقی در تهران
 2. بیش از 15 نمایندگی در سراسر ایران
 3. محصولات با کیفیت تست شده
 4. تمامی قطعات ساخت آلمان
 5. طراحی اختصاصی کرکره برقی مطابق نیاز شما
 6. طیف گسترده ای از خدمات
 7. راه حل های فنی برتر
اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: 09361315308
 • نشانی: تهران
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
تهران

اشتراک گذاری آگهی

Tehranshutter

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2022-07-30

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران