اجاره و نصب داربست فلزی يزد

اجاره و نصب داربست فلزی يزد

اجاره داربست یزد

به هنگام ساخت ساختمان های بلند و یا موارد دیگر برای دسترسی به نقاط دشوار و غیر قابل دسترس از سازه هایی موقت استفاده کرده و تعمیر کاران و یا بناها و کارکنان ساختمان می توانند بر روی آنها رفته و کار خود را که معمولا در ارتفاع می باشد انجام دهند. این سازه ها ممکن است چوبی و یا فلزی بوده و به افراد این اجازه را می دهد که در نقاط غیر قابل دسترس به کار خود مشغول گردند. البته لازم به ذکر است که داربست ها در بعضی موارد خود به عنوان تکیه گاهی برای داربست های دیگر می باشند. این داربست ها بیشتر برای ساختمان های در دست اجرا استفاده می گردند. همه ی ما به احتمال زیاد در ساختمان های نیمه تمام چنین داربست هایی را مشاهده کرده و با آن آشنایی داریم.

نصب داربست فلزی در یزد چگونه است؟

داربست ها همانطور که گفته شد انواع و اقسام مختلفی دارند که به طور عمده از داربست های فلزی بیشتر استفاده می گردد. این داربست ها به صورت میله ها و لوله ای بزرگی بوده که در مواقع لزوم به یکدیگر متصل شده و حالت یکپارچه ای به خود می گیرند. این داربست ها به تعداد طبقات ساختمان بالا رفته و چون در یکدیگر قفل می گردند خطری برای فرد به همراه نخواهند داشت. این داربست ها اغلب در اطراف ساختمان مورد نظر و یا قسمتی از ساختمان که مورد نیاز است مثل نمای ساختمان نصب گردیده و تعمیرکاران و افراد مختلف می توانند به راحتی بر روی آن کار کنند.

اجاره داربست در یزد

شما می توانید به صورت روزانه و یا بیشتر داربست ها را اجاره نمایید. اجاره ی داربست به نکاتی احتیاج دارد که در اینجا آنها را بیان خواهیم کرد:

حفظ و نگهداری داربست به عهده ی کارفرما می باشد.

پیمانکار موظف است طی دو روز از زمان اعلام کتبی کارفرما نسبت به جمع کردن آن اقدام نماید.

پیمانکار موظف به بیه نمودن افراد می باشد.

پیمانکار به صورت مقاوم ایستا و صحیح و سالم موضوع قرار داد را به کار فرما تحویل می نماید.

مسئولیت ایستایی ، خسارات احتمالی و نیز جلوگیری از سرقت داربست بر عهده ی کارفرما می باشد.

انواع داربست

برای کار در محیط هایی که ارتفاع آنها بالاتر از دو متر  است از نوعی سازه موقت که معمولا از جنس فلز آهن و یا چوب است استفاده ‌می‌شود. به این سازه ها داربست ‌می‌گویند.

داربست چوبی: این نوع داربست‌ها معمولا ثابت هستند و از نردبان‌های مخصوص، تخته یا پل برای ساختن آن‌ها استفاده ‌می‌شود.

داربست فلزی: داربست‌های فلزی از لوله‌های فولادی با قطر48/3 میلیمتر که به آن‌ها لوله 5 سانتیمتری گفته ‌می‌شود ساخته ‌می‌شوند. لوله‌ها باید حداقل ضخامت 4 میلیمتری داشته باشند و به وسیله بست‌های مناسب به هم متصل شوند.

داربست پایه‌دار: از داربست‌های پایه دار زمانی که هدف، راه اندازی سریع داربست است استفاده ‌می‌شود. این نوع داربست نباید بیش از سه ردیف داشته باشد و ارتفاع سکوی کار یا طبقه‌ای که داربست پایه‌دار روی آن قرار ‌می‌گیرد نیز نباید از ۴٫۵ متر بیشتر باشد.

قیمت و دستمزد نصب داربست در یزد

این قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله مدت زمان استفاده شده از داربست و همچنین متراژ محل اجرا و همچنین نوع کاری که باید انجام پذیرد. در شهر یزد هزینه ی مصوب نصب و اجاره داربست در یزد برای ماه اول با هزینه ی نصب همراه بوده و برای ماه های بعدی، مبلغ اجاره کمتر از ماه اول حساب می گردد. البته لازم به ذکر است که هرساله اتحادیه ی مربوط به این صنف قیمت داربست فلزی را اعلام کرده که همگان مکلف به اجرای آن می باشند.

خواندن این مقاله هم مفید است  بهترین فرش بازار کدام است؟

خدمات نصب و اجاره داربست یزد

 • نصب و اجاره داربست نما و ساختمان
 • نصب و اجاره انواع داربست فلزی در تمامی ساعات شبانه روز در یزد
 • نصب و اجاره انواع داربست معلق
 • نصب و اجاره انواع داربست پایه دار
 • نصب و اجاره انواع داربست پله ای
 • نصب و اجاره انواع داربست چکشی
 • نصب و اجاره انواع مثلثی و آسانسوری
 • نصب و اجاره داربست انواع تابلو، فلکس و بنر
 • نصب و اجاره داربست های نمایشگاهی
 • اجاره داربست برای انواع فضاهای سبز و مراسمات مختلف

معرفی تعدادی از برترین شرکت های اجاره داربست یزد 1402

رتبه اول

آنی داربست یزد

 • ✅نصب هر گونه داربست (بزرگ و کوچک) در تمام نقاط استان یزد
 • ✅داربست برج ، نما ساختمان ،سوله ، داخل منزل و …
 • ✅متخصص زیر بتن ، زیر تیرچه ،زیر پودر ، زیر پل ، دال بتن و …(با ضمانت نامه کتبی)
 • ✅قرارداد با کلیه ارگان های دولتی و خصوصی
 • ✅کلیه کارکنان تحت پوشش بیمه مسئولیت ایران
 • ✅با ۳۰ سال سابقه درخشان در داربست
 • ✅آخرین قیمت را از ما بخواهید
 • ✅با نازلترین قیمت
 • ✅خوش قولی اعتبار ماست
رتبه دوم

داربست فلزی پارسیان یزد

نصب داربست وخدمات جهت نماوکفراژ وزیربتن وغیره، نصب انواع داربست، با قیمت مناسب، خرید و فروش انواع داربست، نو و دست دوم، خرید و فروش لوله دست دوم، به مدیریت آقای زمانزاده

رتبه سوم

داربست فلزی پاسارگاد

داربست فلزی پاسارگاد رشت با سابقه 10 ساله در زمینه طراحی و اجرای نما فعالیت می‌کند و به مشتریان خود خدمات باکیفیت و بهینه را ارائه می‌دهد. طراحی و اجرای نما در ساختمان‌ها بسیار مهم است و تاثیر قابل توجهی در زیبایی و ارزش افزوده ساختمان دارد. با توجه به اینکه نما بخش قابل مشاهده و مهمی از ساختمان است، انتخاب یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه طراحی و اجرای نما بسیار حائز اهمیت است.

به مدیریت آقای زمانزاده

داربست فلزی ستاره سهیل در یزد

ارائه بزرگترین و عظیم ترین پروژه های داربستی اعم از: داربست نما، داربست سیمان کاری، داربست زیربتن، رول پلاک، داربست بنر شهری، داربست چادر کلیه مراسمات، اجرای داربست نمایشگاه، کفراژبندی … به مدیریت آقای سیداحمد میرزاده

تلفن تماس: 09132524900


بانک داربست فلزی یزد

نصب، اجاره داربست فلزی جهت نمای ساختمان، پروزه های صنعتی و ساختمانی، برج ها، تابلو های تبلیغاتی و… (با نصب سریع و اکیپ مجرب)، ارائه خدمات در سراسر استان و حومه به مدیریت کاظم انتظاری

تلفن تماس: ۰۹۱۳۴۵۴۲۰۰۶


داربست فلزی همت در یزد

نصب و اجاره کلیه امور داربستی نما، کفراژ، زیربتنی، بنر و … در سراسر استان یزد

تلفن تماس: 09135374009


داربست فلزی سورنا یزد

نصب و اجرای داربست ساختمانی، تبلیغاتی، مجالس، نازلترین قیمت سریع ترین اجرا

تلفن تماس:09136014005


داربست فلزی اقبال یزد

اولین داربست شبانه روزی در استان یزد آماده ارائه خدمات به کلیه واحدهای اداری ، تجاری ، مسکونی ، صنعتی ، نمایشگاهی ، آپارتمانی و …️️

تلفن تماس: ۰۹۱۳۴۵۶۳۱۷۱


داربست فلزی اطمینان

بستن داربست با اکیپ و گروهی حرفه ای با تعیین وقت قبلی با بهترین قیمت

تلفن تماس: 09131581618


گروه داربست فلزی ثامن یزد

گروه داربست فلزی ثامن در خدمت شما همشهریان عزیز در استان یزد و سایر روستاها شامل تفت اسلامیه، سانیج، علی آباد و محمدآباد و نصرآباد و بیداخوید، هاشم آباد سعیدآباد و… جهت نصب و ارائه انواع خدمات داربست فلزی با نازلترین قیمت

تلفن تماس: 09104605024

برای اجاره داربست در مشهد کلیک کنید

داربست فلزی پارسیان یزد