بهترین قالیشویی در مشهد از نظر مردم 1402 + اطلاعات تماس

بهترین قالیشویی در مشهد از نظر مردم 1402 + اطلاعات تماس

امروز مراکز سیاری در زمینه قالیشویی در حال فعالیت هستند ولی به این معنا نیست که همه آنها ارائه دهنده بهترین خدمات باشند. در این بخش از سایت ورناپ اطلاعات، آدرس و تلفن بهترین قالیشویی در مشهد را در اختیارتان قرار خواهیم داد که خدمات خوبی را در زمینه شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی ارائه می دهند. اگر ساکن مشهد هستید می توانید از خدمات آن ها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی در مشهد | بهترین قالیشویی در مشهد از نظر مردم

رتبه اول

قالیشویی و مبل شویی نگین خراسان

کارخانه قالیشویی نگین خراسان به مدیریت آقای مجتبی غلامی عضو رسمی اتحادیه قالیشوهای مشهد بزرگترین و مجهزترین قالی شویی می باشد و با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاهای تمام اتوماتیک بهترین خدمات رسانی را برای مشتریان فراهم کرده اند تمامی پروسه های شستشو در نگین خراسان با به روزترین و مدرن ترین دستگاه ها و توسط استاد شوران با تجربه و با مهارت بالا انجام می گیرد، همچنین تنها قالیشویی در مشهد می باشد که دارای بخش کنترل کیفی می باشد .از این رو احتمال کثیف ماندن فرش های مشتریان به خاطر وجود پرسنل این واحد به صفر می رسد.

خدمات در نگین خراسان

شستشوی فرش های دستباف شستشوی فرش های ماشینی
اعلاشویی انواع فرش نفیس. شست‌وشوی تابلو فرش و پرده شستشوی موکت ، پتو ، کناره ، پادری
ریشه دوزی فرش و ترمیم نقشه فرش
اصلاح پارگی و پوسیدگی فرش اصلاح بید خوردگی فرش دستباف خدمات آرایشی فرش

  راه های  ارتباطی : 05132511661 | 05133128820  | 09151170798 | 09362778484

آدرس: شعبه یک : بلوار خیام شمالی   |  شعبه دوم:  شهرک رضویه
قالیشویی مشهد
مبل شویی نگین
رتبه دوم

قالیشویی ایرانیان در مشهد

قالیشویی ایرانیان بادستگاههای تمام اتوماتیک و پیشرفته صنعت قالیشویی و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد شوینده که باعث لطافت و طولانی تر شدن عمر الیاف فرش میگردد و نیز با بکارگیری پرسنلی مجرب، متعهد با سابقه طولانی و مرتبط، دارای گواهی نامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای سعی در خدمتی متفاوت به همشهریان عزیزدارد.

 • شستشو با موازین شرعی و بهداشتی
 • دارای گواهی رسمی قالیشویی
 • بهترین قالیشویی در مشهد با شستشوی کاملا تخصصی انواع فرشهای؛ دستباف، نفیس ابریشمی، ماشینی، فانتزی
 • بدون چین و چروک و شکستگی
 • در محیطی کاملا بهداشتی و ضدعفونی
 • مجهز به ابگیرهای لوله ای ضدچروک
 • رفوگری و ترمیم سوختگی انواع فرش
 • پوشش سراسری مشهد مقدس
رتبه سوم

قالیشویی سلطانی مشهد

قالیشویی بزرگ سلطانی مشهد با بیش از 40 سال تعهد، تخصص و تجربه در زمینه شستشوی تضمینی شرعی و۱۰۰٪اسلامی و بسیار تمیز انواع قالی و قالیچه ماشینی و دستی با دستگاه های تمام اتوماتیک با سرویس دهی به تمام مناطق مشهد در خدمت شماست.

 • تحویل فرش بدون چروک و شکستگی
 • شستشو با بهترین مواد شوینده استاندارد
 • از بین بردن انواع لکه فرش
 • عضو رسمی وقدیمی اتحادیه قالیشویان مشهد
 • تحویل ۴۸ ساعته با سرویس دهی منظم و رایگان سراسر مشهد
 • تسویه بعد از رویت فرش
رتبه چهارم

قالیشویی و مبل شویی عدالتیان مشهد

قالیشویی مدرن عدالتیان مشهد با بیش از 20 سال سابقه مجهز به 8 خشک کن و آبگیر لوله ای و سانتریفیوژ های پیشرفته در صنعت آبگیری فرش ها میباشد و همچنین دارای دو دستگاه تمام اتومات و فوق پیشرفته برای شستشوی تمام مکانیزه فرش ها در مشهد میباشد که همین عامل باعث شده تا بالاترین کیفیت و سطح ارائه خدمات فرش در مشهد را در بین قالیشویی های معتبری چون آئین خراسان و ایران نیز داشته باشد و همواره به یکی معتبرترین و بهترین قالیشویی در مشهد تبدیل شده است.

 • اعلا شویی فرشهای ماشینی و دستباف ابریشم بدون رنگ ریزی خدمات رفوگری ریشه زنی سوختگی شیرازه و غیره
 • شستشو انواع مبلمان استیل و راحتی و خوشخواب در کمتر از یک ساعت در منزل بدون ریزش آب و ریش ریش شدن مبلمان
 • مجهز به سیستم آبگیر لوله ای ضد چروک
 • از بین بردن آلودگی عمقی فرش
 • شستشوی پشت و روی فرش
 • تحویل فرش بدون چروک و کاملا اتوکرده
 • لکه گیری کامل فرش
رتبه پنجم

قالیشویی خراسان مشهد

قالیشویی معتبر خراسان مشهد بهترین قالیشویی در مشهد سرویس دهی سراسر شهر مشهد و مناطق اطراف انجام کلیه خدمات قالیشویی، خدمات ترمیم و خشکشویی، شستشوی تضمینی و اسلامی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با تراکمهای مختلف براساس نرخنامه اتحادیه

 • شستشوی تضمینی واسلامی انواع فرشهای دستبافت
 • و ماشینی با تراکمهای مختلف براساس نرخنامه اتحادیه
 • سرویس دهی منظم در سراسر مشهد مقدس
 • انواع خدمات ترمیمی و جاجیم و پلمپ ریشه وشیرازه دوزی توسط نیرو های مجرب
 • رنگبرداری و دواشویی و لکه بری انواع فرشها

با ویژگی بهترین قالیشویی های مشهد آشنا شوید

استفاده از تجهیزات مناسب

اولین و مهم ترین موضوعی که باید برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در مشهد به آن توجه کنید، تجهیزات یک قالیشویی است. شستن فرش و قالی نیاز به دستگاه های خاصی دارد. عدم وجود این دستگاه ها می تواند روند شستشوی فرش را تحت تأثیر قرار دهد. مسلماً هر چقدر یک قالیشویی تجهیزات پیشرفته تری داشته باشد، عملیات شستشو نیز با دقت و توجه بیشتری انجام می شود.

کمک گرفتن از کارشناسان در قالیشویی

حتی اگر یک قالیشویی به پیشرفته ترین تجهیزات هم مجهز باشد، باز هم باید زیر نظر کارشناس استفاده شود. معمولاً قالیشویی های معتبر قبل از شروع شستشوی فرش یک کارشناس را به محل اعزام می کنند تا بافت، رنگ و جنس فرش را بررسی کند. سپس کارشناس با در نظر گرفتن این ویژگی ها مشخص می کند که کدام روش شستشو و کدام شوینده برای تمیز کردن فرش مناسب است. از طرف دیگر در صورتی که فرش آسیب دیگی داشته باشد و یا پوسیده باشد، نیاز به تعمیر دارد. کارشناس با بررسی فرش در صورت نیاز فرش های تعمیری را مشخص می کند و برای تعمیرات مشخص می کند.

استفاده از شوینده مناسب برای شستن فرش

شاید استفاده از شوینده های ارزان موجب شود که هزینه شستشوی فرش کاهش پیدا کند، اما این کار می تواند موجب آسیب دیدن به بافت و رنگ فرش شود و آسیب هار جبران ناپذیری ایجاد کند. یک قالیشویی خوب بدون در نظر گرفتن هزینه شوینده، برای هر نوع فرش و قالی، یک شوینده مناسب و مطمئن استفاده می کند و بیشتر از اینکه به فکر هزینه شستشو باشد، نسبت به کیفیت شستشو حساسیت نشان می دهد. معمولاً استفاده از شوینده های گیاهی و ارگانیک بهترین گزینه برای شستشوی انواع فرش ها هستند.

دریافت هزینه مناسب در قالیشویی

قبل از هر چیزی باید بدانید که کلیه هزینه های یک قالیشویی در ابتدای هر سال توسط اتحادیه قالیشویان مشخص می شود. همه قالیشویی های تحت نظر صنف باید طبق مقررات و قوانین همین هزینه های اعلام شده را از مشتری ها دریافت کنند. در صورت عدم رعایت این قوانین آن قالیشویی مرتکب خطا می شود و حتی امکان شکایت و پیگیری موضوع نیز وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که هزینه شستشوی هر نوع فرش، ترمیم، رفو در اتحادیه مشخص می شود و در انتها ممکن است هزینه ایاب ذهاب نیز به هزینه کلی اضافه شود. قیمت بهترین قالیشویی در مشهد به خاطر نوع خدمات و دستگاه های پیشرفته تر گرانتر هستند.

ارائه پشتیبانی مناسب در قالیشویی

ارائه یک پشتیبانی مناسب در قالیشویی اهمیت زیادی دارد. زمانی که قالیشویی بعد از دریافت فرش و قالی شما پاسخگویی مناسبی داشته باشد و به شما به درستی در مورد وضعیت فرش هایتان اطلاع رسانی کند، مسلماً شما نیز دچار دلهره و نگرانی نخواهید شد و در صورتی که با مشکل مواجه شدید، می توانید از طریق تیم پشتیبانی اقدام کنید.

تحویل به موقع فرش در قالیشویی

مسلماً هیچ فردی دوست ندارد که بعد از سپردن فرش به قالیشویی فرش هایش را چند ماه دیگر تحویل بگیرد. تحویل به موقع فرش ها و ارائه خدمات در مدت زمان مناسب، یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در مشهد است که باید قبل از دریافت خدمات به آن توجه کنید. معمولاً قالیشویی های بدقول خیلی زود شناخته می شوند و مشتریان از این بدقولی ابراز ناراحتی می کنند. بهتر است قبل از اینکه فرش هایتان را به یک قالیشویی واگذار کنید، ابتدا در مورد خوش قول بودن و منظم بودن قالیشویی کمی تحقیق کنید و بعد آن قالیشویی را در لیست بهترین قالیشویی های مد نظرتان قرار دهید.

ارائه فاکتور رسمی در قالیشویی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین قالیشویی در مشهد ارائه فاکتور است. در فاکتور ارائه شده در قالیشویی معمولاً کلیه اطلاعات فرش، هزینه کلی و هزینه حمل و نقل قید می شود. این موضوع موجب می شود تا قالیشویی در زمان تحویل قالی و فرش شما هزینه بیشتری دریافت نکند و در همان ابتدا کلیه هزینه را مشخص کند. بسیاری از قالیشویی ها در زمان تحویل فرش به شما فاکتور نمی دهند و از همین رو ممکن است در انتهای کار هزینه بیشتری از مشتری دریافت می کنند.

در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است اگر ساکن شهر رشت یا تهران هستید و به دنبال مکانی برای شستشوی فرش خود می گردید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین قالیشویی در رشت و بهترین قالیشویی در تهران مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

خواندن این مقاله هم مفید است  لیست 8 تا از بهترین آژانس گردشگری قشم 1402 + پیج اینستا + شماره تماس