جدیدترین طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2021

جدیدترین طراحی دکوراسیون داخلی منزل 2021

هر ساله طرح های جدیدی در زمینه دکوراسیون داخلی منزل و چیدمان وسایل ارائه می شود که ظاهری منظم را برای شما ایجاد میکند. می توان گفت امروزه این موضوع آنقدر مورد توجه قرار گرفته است که می توانید مطابق با هر سلیقه ای سبکی را متناسب با روحیه خود پیدا کنید. زیبایی در طراحی و توانایی آن در شکل گیری، انطباق و ترکیب، تاثیری است که باعث افزایش سبک می شود. جدیدترین دکوراسیون که امروزه خیلی از آن استقبال شده نمونه ای از این موارد است به گونه ای که داستانی را روایت میکند.

با توجه به همه این ها ما امروز در این مقاله از سایت ورناپ می خواهیم جدیدترین و بروزترین دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کنیم.

معرفی جدیدترین طراحی داخلی منزل

1: صداهای زمین

طراحی منازل

بیایید با رنگ شروع کنیم. اگر چه رنگ سال پنتون، آبی کلاسیک، از رنگ های سرد برخوردار است، اما الگوی دیگری در حال ظهور است. استقبال از رنگ های زمینی یکی از جدیدترین روندهای طراحی دکوراسیون داخلی در سال 2021 است. سبز زیتونی، زرد و نارنجی سوخته سایه هایی هستند که نه تنها گرما را به وجود می آورند بلکه با فضای بیرونی نیز ارتباط برقرار می کنند.

این بدان معنا نیست که شما باید از رنگهای خنثی استفاده کنید! رنگ های پررنگ میتواند به صورت درب سیاه یا مبل مخملی قهوه ای استفاده شود.

2: اشکال منحنی

طرح های داخلی

جدیدترین مدل های خانه

مبلمان گرد با الهام از دهه های 60 و 70 راه را به عقب گردانده اما با یک پیچ و تاب مدرن. خط منحنی برای برجسته کردن زیبایی مانند مبل، صندلی و نیمکت هایی که با عدم تقارن و راهنما طراحی شده اند. چنین طرح هایی در دکوراسیون منزل با فرم آزاد امسال به اوج خود می رسند. طراحی و تقلید از امواج، دایره ها و منحنی ها ما را به انرژی آرام طبیعت به خانه هایمان برای دکوراسیون داخلی دعوت می کند.

3: فضای چند منظوره

معماری جدید

با کار کردن (دور کاری) در خانه، فضای چند منظوره به یکی از مهمترین و جدیدترین روندهای طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده. مدتی است که طراحی خانه ها با نقشه آزاد انجام میشود. طراحی با نقشه آزاد وجود اتاق های چند منظوره را امکان پذیر کرده است. افزایش دو برابری فضا و عملکرد معمولا در مناطق آشپزخانه و اتاق غذا خوری دیده میشود.

آشپزخانه های دارای جزیره به راحتی میتوانند هم به یک میز نهارخوری و هم یک ایستگاه کاری تبدیل شوند. به این ترتیب افراد قادر به آشپزی، غذا خوردن و کار همزمان هستند. این کار نیاز به یک اتاق کاملا جداگانه دیگر را برطرف می کند.

یکی دیگر از ترکیبات موسوم، اتاق های بازی با سایر مناطق خانه به ویژه اتاق خواب کودک است. مطمئنا اگر میخواهید هنگام پخت و پز یا کار مراقب بچه های خود باشید، مناطق دیگر مانند گوشه اتاق نشیمن یا فضای زیر پله ها را می توان به یک فضای راحت تبدیل کرد.

چیدمان خانگی جدید

مدرن

برای آن دسته از کسانی که به تمرین ورزش نیاز دارند و نمی توانند به ورزشگاه بروند، یک مکان بدون استفاده در گاراژ یا انباری، برای نگهداری از وزنه ها و دوچرخه های چرخشی ایده آل است. آن فضا را ندارید؟ جای نگرانی نیست. تجهیزات (باندهای مقاومت، طناب پرشی، دمبل) را می توانید در باکس های کوچک نگهداری کنید که به شما امکان می دهد وسایل تمرینی خود را بیرون بیاورید تا در هر مکانی استفاده کنید. استفاده بهینه از فضای داخلی و طراحی درست دکوراسیون منزل باعث میشود تا پرتی کمتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید:


صنایع چوب زرین رفسنجان

صنایع چوب زرین با پشتوانه ۱۸ سال تجربه از سال ۸۲ فعالیت خود را در زمینه کابینت چوب و ام دی اف اغاز کرد این گروه با سالها تجربه در زمینه اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی و به روز ترین سیستم اشپزخانه با برخورداری از کادری مجرب منطبق با استانداردهای جهانی، استفاده از بهترین نیروی انسانی متخصص و همکاری با طراحان مطرح کشور سبب شده این گروه قابل رقابت با شرکت های معتبرایرانی باشند.

  • شماره تماس: 09131916906
  • آدرس: رفسنجان خیابان مطهری خیابان شهید باقری

طراحی دکوراسیون داخلی احسنی در مشهد

دکوراسیون منازل نقشینه اهواز

دکوراسیون منزل باران در رشت

4: کاغذ دیواری گل دار

انواع معماری های زیبا

کاغذ دیواری های گلدار یکی از ایده های تزئین منزل بوده است. ما در مورد نوعی که زمان مادربزرگ ها بود صحبت نمی کنیم، بلکه طرح هایی که از سبک معاصر خارج می شوند. اتاق خواب خود را می توانید با یک طرح باغ گل وحشی تزئیین کنید. کاغذ دیواری های گلدار به عنوان گزینه مورد علاقه دکوراسیون داخلی حمام و مکان های ورودی انتخاب می شود. در فضای کوچک، پوشش دیوار با کاغذ دیواری گل دار، علاقه و هیاهو را ایجاد میکند.

5: طراحی بیوفیلیک

مدل های جدید معماری داخلی

دکوراسیون داخلی خود را زیبا و کاربردی چیدمان کنید

این نوع طراحی ترند سال 2021 است. اصولا از عناصر طبیعی در این نوع دکوراسیون منزل زیاد استفاده میشود.

استفاده مستقیم از طبیعت

  • استفاده از نور طبیعی
  • ترکیب آب از طریق فواره ها در دکوراسیون داخلی منازل
  • استفاده از گیاهان و باغ های داخلی

تجربه غیر مستقیم از طبیعت

  • استفاده از مواد طبیعی (ترجیحا بازیافتی) سنگ، چوب، فلزات
  • انتخاب رنگ هایی که در طبیعت یافت می شوند.
  • با استفاده از تصاویر طبیعت

این سبک های الهام بخش، دکوراسیون داخلی راه هایی برای ترکیب آخرین و جدیدترین ایده های تزئینات منزل ارائه می دهند. آیا برای افزودن یک یا چند مورد از این نکات به خانه خود به کمک نیاز دارید؟