سوئیت‌ های اجاره‌ای؛ سبک نوینی برای اهل سفر

سوئیت‌ های اجاره‌ای؛ سبک نوینی برای اهل سفر

هر ساله روش‌ها و سبک‌های جدیدی برای زندگی و سفر پیش روی افرادی قرار می‌گیرند که اهل سفر هستند و دوست دارند بخشی از روزهای عمرشان را در گشت‌وگذار و دیدن جاهای مختلف کشورمان و جهان بگذرانند. این روزها برای چنین افرادی گزینه‌های نوینی وجود دارد که امکان سفر رفتن و اقامت را بسیار آسان‌تر می‌کند. از این میان می‌توان به سوئیت‌های اجاره‌ای اشاره کرد که سبک نوینی را برای اهل سفر رقم می‌زنند و با هزینه مناسب و اقامتی راحت، آنها را به سفرهای دوباره و چندباره ترغیب می‌نمایند.

اجاره‌ سوئیت به جای هتل؛‌ سبک نوینی برای اهل سفر

از آنجایی که سوئیت‌ها واحدهای شخصی و خصوصی هستند که توسط صاحبان آن اقامتگاه‌ها اجاره داده می‌شوند، تفاوت‌های عمده‌ای با هتل‌ها دارند. اول این که هزینه اقامت در هتل‌ها به ویژه هتل‌های سه، چهار و پنج ستاره برای هر شب، بسیار بیشتر از قیمت سوئیت‌های اجاره‌ای است و حتی اگر اجاره هتل‌های دو یا یک ستاره که بیشتر مهمان‌پذیر هستند، با آنها برابری کند، رقم اجاره برای هر نفر محاسبه می‌شود.

علاوه بر این حریم و فضای خصوصی، آرامش در سوئیت، امکان زندگی واقعی و مقررات ساده‌تر برای اجاره سوئیت، این اقامتگاه‌ها را به مکان‌هایی مناسب برای اهل سفر تبدیل کرده و سبک نوینی از سفر را پیش روی آنها گذاشته است. هم‌چنین اگر به سایت‌های مختلف اجاره سوئیت سر بزنید، می‌بینید تنوع گزینه‌های پیش روی شما در مقایسه با هتل‌ها چقدر بیشتر است و این موضوع تا چه اندازه دست شما را در اجاره سوئیت باز می‌گذارد.

اقامت اقتصادی در سوئیت‌های اجاره‌ای

یکی از مهم‌ترین نکات در هر سفری، مبحث اجاره‌ای است که باید برای اقامتگاه پرداخت. سوئیت‌های اجاره‌ای یکی از گزینه‌های عالی و اقتصادی است که با پرداخت قیمت کلی به جای هزینه اقامت برای تک تک نفرات، کاهش قابل توجهی در هزینه سفر ایجاد می‎کند. زمانی که شما سوئیتی را برای اقامت به صورت روزانه اجاره ‌می‌کنید، همانند اجاره یک خانه دربست یک ساله، صاحبخانه ابتدا ظرفیت آن را مشخص می‌کند اما دیگر به تعداد افراد مقیم درون سوئیت از شما اجاره نمی‌گیرد و این کاملا بر خلاف هتل‌های است که اجاره تخت‌ را به تعداد نفرات می‌پردازید.

بنابراین با اجاره سوئیت می‌توانید سبک نوینی را تجربه کنید و اجاره سوئیت را به تعداد نفرات همسفرتان تقسیم کرده و آن را با قیمت هر تخت در هتل مقایسه کنید تا متوجه شوید که تا چه اندازه اقامتی اقتصادی در سوئیت داشته‌اید. توجه داشته باشید هنگامی که در سایت‌ها به دنبال سوئیت اجاره‌ای هستید، به ظرفیت آن واحد اقامتی توجه نمایید زیرا برخی از اقامتگاه‌ها برای نفرات اضافی هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌نمایند.

اجاره آنلاین سوئیت

اجاره آنلاین سوئیت به واقع یک سبک نوین برای اهل سفر است که می‌توانند از طریق آن پیش از هر اقدام دیگری، اقامتگاه خود را رزرو نموده و بعد برای هر کار دیگری آماده شوند. علاوه بر این اهل سفر می‌توانند با اجاره آنلاین سوئیت‌های زیادی را دیده و با هم مقایسه نموده، کمیسیون به املاکی‌ها نپردازند و به دلیل تنوع آنها امکان پیدا کردن بهترین گزینه را داشته باشند. با این کار لازم نیست پس از این که خسته و با طی مسافت طولانی به شهر مقصد رسیدند، دربدر به دنبال خانه و یا سوئیت اجاره‌ای مطلوبشان بگردند و سر فرصت و با بهترین شرایط سوئیت مناسب را اجاره می‌نمایند.

خواندن این مقاله هم مفید است  بهترین آرایشگاه و سالن های زیبایی در اراک را بشناسید !

خوشبختانه این روزها سبک نوینی پیش روی اهل سفر است و استفاده از سایت‎های معتبر راهکاری جدید و منطقی برای اجاره سوئیت است. تعداد این سایت‌ها به اندازه‌ای زیادی هستند که شما می‎توانید سوئیت مناسب خود را به راحتی از آنها انتخاب نمایید. سایت‌هایی همانند هومسا، ویلاجار، پینورست، جاباما، میزبون، جاجیگا، ایران املاک، تهران مبله یا سفرزون به شما کمک می‌کنند تا بهترین سوئیت را پیدا و اجاره کنید.

فضای آرام در سوئیت‌های اجاره‌ای؛ سبک نوینی برای اهل سفر

سوئیت‌های اجاره‌ای با فضای آرام خود سبک نوینی برای اهل سفر را فراهم می‎کنند. سوئیت‌ها واحدهای اقامتی شخصی هستند که درون آپارتمان‌هایی خصوصی قرار دارند. در ایران معمولا آپارتمان‌ها حداکثر پنج طبقه هستند و حتی اگر شما درون یک برج سوئیت اجاره نمایید، باز هم در فضای آرامی زندگی می‌کنید زیرا آپارتمان‌ها جایی برای زندگی هستند و فرهنگ آپارتمان‌نشینی حکم می‌کند این محیط‌ها دارای آرامش و فضای خصوصی باشند.

در صورتی که سوئیت‌ها و اتاق‌های هتل جایی برای مسافران بوده و دارای راهروهایی با اتاق‌هایی که در کنار هم هستند. این راهروها محیطی پر سروصدا با رفت‌وآمد مسافران زیاد است زیرا هتل‌ها محل اقامت موقت برای افراد است و قانون رعایت فرهنگ آپارتمان‌نشینی در آن وجود ندارد. بنابراین قطعا آرامش و فضای خصوصی سوئیت‎ها با هتل‌ها قابل مقایسه نیست. از این رو کسانی که به دنبال آرامش هستند به سایت‌های مختلف رفته و سوئیت‌های شخصی را اجاره می‌کنند.

آشپزی در سوئیت‌های اجاره‌ای

یکی از چیزهایی که اهل سفر به دنبال آن هستند این است که خودشان بتوانند غذایشان را در سفر تهیه کنند که به این صورت هم از هزینه‌هایشان کاسته می‌شود و هم غذای سالم‌تر و بهداشتی‌تر نوش جان می‌کنند. برخی از افراد اهل سفر در هنگام مسافرت وضع مزاجی خوبی ندارند و ترجیح می‌دهند غذای ساده و سالم خانگی را نوش جان کنند زیرا خوردن غذای رستوران مانع از این می‌شود که مسافرتی دلچسب و راحت داشته باشند.

بر خلاف هتل‌ها، امکان آشپزی در سوئیت‌های اجاره‌ای سبک نوینی را برای اهل سفر فراهم می‌کند و علاوه بر امکان صرفه‌جویی، مسافرت را شبیه به یک اقامت خودمانی و راحت در خانه خود می‎نماید و علاوه بر آن به سلامت جسمی و روانی افراد کمک می‌نماید.

سوئیت‌های اجاره‌ای در همه جای شهر؛ سبک نوینی برای اهل سفر

از آن جایی که سوئیت‌های اجاره‌ای در سراسر شهر پخش شده‎اند، اهل سفر می‌توانند با اجاره هر کدام از آنها که برایشان از نظر مسیر مناسب‌تر است، دسترسی آسان‌تری به محل تردد اصلی خود در شهر مقصد داشته و احساس راحتی و آرامش نمایند. این مقوله هم باعث کاهش هزینه‌ها شده و هم موجب صرفه‌جویی در وقت خواهد شد. اولا با اجاره سوئیت مناسب در مسیر قابل دسترس، شما از پرداخت کرایه تاکسی، حتی اگر تاکسی‌های اینترنتی و وسایل نقلیه عمومی یعنی مترو و اتوبوس سوار شوید، معاف خواهید شد.

علاوه بر این شما دیگر زمان خود را در ترافیک به ویژه در شهرهای بزرگ تلف نخواهید کرد. این در حالی است که میزان پراکندگی و فراوانی هتل‌ها در سطح شهر کمتر از سوئیت‌های اجاره‌ای است و قطعا شما نخواهید توانست جایی را مانند سوئیت در دسترس و راحت پیدا نمایید. اگر قصد دارید در نزدیکی محل ترددتان سوئیت اجاره کنید، از سایت گوگل مپ کمک بگیرید، منطقه را بشناسید و سپس سوئیت اجاره نمایید. یادتان باشد این سبک نوین یعنی اجاره سوئیت‌ها و اقامتگاه‌های شخصی مایه راحتی و آسایش اهل سفر می‌شود.