همراه پژوه؛ انجام پایان نامه حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه

همراه پژوه؛ انجام پایان نامه حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتر باشید، حتما می دانید که مهم ترین مرحله تحصیلی در این مقاطع، انجام پایان نامه است. با توجه به اشباع شدن موضوع های مختلف در حوزه های مهندسی، علوم انسانی، پزشکی و … دانشجویان برای انجام دادن پایان نامه با چالش های بسیار زیادی هستند. چالش هایی که به لطف موسسه همراه پژوه و خدماتی که در حوزه انجام پایان نامه به دانشجویان ارائه می شوند، برطرف خواهند شد.

همراه پروژه

همراه پژوه؛ انجام پایان نامه حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه

انجام پایان نامه حرفه ای با همراه پژوه

پایان نامه ارشد به عنوان مهم ترین مرحله برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد محسوب می شود. افرادی که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند می دانند که نوشتن پایان نامه، آن هم به صورت حرفه ای اصلا کار آسانی نیست. لازم است که افراد زمان زیادی برای نگارش پایان نامه و انتخاب موضوع بگذارند تا در نهایت یک پایان نامه حرفه ای که بتوان از آن مقاله استخراج کرد را بنویسند.

این در حالی است که بسیاری از دانشجویان شرایط کافی برای گذاشتن زمان زیاد روی پایان نامه ندارند. برخی از آن ها شاغل هستند، برخی دیگر متاهل و برخی مجبور به انجام کارهای متفرقه می باشند. این موضوع باعث می شود تا افراد زمان کافی برای نگارش پایان نامه نداشته باشند و کیفیت کار دانشجویان افت پیدا می کند.

با همراه پژوه می توان یک پایان نامه حرفه ای و تخصصی را نگارش کرد. افرادی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، به صورت تخصصی در حوزه های مختلف کار می کنند. همین موضوع باعث شده تا تخصص و تمرکز کافی روی موضوعات متفاوت داشته باشند و بتوانند با صرف هزینه و زمان کمتر، یک پایان نامه را با کیفیت عالی به دانشجویان و اساتید ارائه کنند.

همراه پروژه

انجام پایان نامه حرفه ای با همراه پژوه

مراحل انجام پایان نامه

برای انجام پایان نامه، باید دانشجویان صبور باشند و مرحله به مرحله پیش بروند. شاید برای انجام هر یک از مراحل پایان نامه، نیاز به صرف زمان زیادی باشد؛ اما اگر در کنار خودتان یک مشاور حرفه ای داشته باشید، می توانید راحت تر پایان نامه خودتان را به اتمام برسانید. چون مشاوران خبره با دانش و تجربه خاص خودشان، شما را برای انجام پایان نامه به صورت حرفه ای یاری خواهند کرد.

  • انتخاب موضوع

اولین مرحله برای انجام پایان نامه، انتخاب موضوع است. موضوع انتخابی باید جدید، بروز و برطرف کننده نیازهای جامعه باشد. در حال حاضر دانشجویان زیادی در حال تحصیل در رشته های مختلف هستند. این موضوع باعث شده تا موضوعات پایان نامه بسیار اشباع شوند. بهترین راه برای انتخاب یک موضوع جدید و غیرتکراری، کمک گرفتن از افراد متخصص و مشاوران فعال در این حوزه ها است.

  • نگارش و ارائه پروپوزال

نگارش و ارائه پروپوزال پس از انتخاب موضوع انجام می شود. برخی از دانشگاه حتما از دانشجویان می خواهند که پروپوزال را به صورت حضوری ارائه کنند، ولی در برخی از دانشگاه ها ارائه و دفاع از پروپوزال اجباری نیست. در هر صورت پروپوزال باید به صورت حرفه ای نگارش شود و حاوی اطلاعاتی شامل سوالات تحقیق، اهداف، نوآوری ها و روش انجام تحقیق باشد.

  • شروع مراحل تحقیقاتی پایان نامه
خواندن این مقاله هم مفید است  نحوه شستن فرش ماشینی در خانه

پس از تایید پروپوزال و ثبت آن در سامانه هایی نظیر آموزشیار و ایران داک، نوبت به انجام مراحل تحقیقاتی پایان نامه می رسد. با شروع مراحل تحقیقاتی پایان نامه، می توانید به سمت اهداف خودتان پیش بروید و به داده های مورد نیاز برای نگارش پایان نامه دسترسی پیدا کنید. در حین انجام این مرحله احتمالا با سوالات مختلفی مواجه می شوید که برای رسیدن به پاسخ آن ها، باید مقالات بروز و جدید را مطالعه کنید. البته دریافت مشاوره در کنار انجام پایان نامه به صورت دقیق، می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

  • نگارش پایان نامه بر اساس فرمت دانشگاه

پس از جمع آوری داده های مورد نظر در پایان نامه، نوبت به نگارش پایان نامه می رسد. هر یک از دانشگاه ها دارای فرمت مشخصی برای نگارش پایان نامه هستند که می توان از سایت دانشگاه ها دریافت کرد. مهم این است که بر اساس فرمت دانشگاه، شروع به نگارش کنید تا بعدا نیاز به اصلاحات کمتری داشته باشید. نگارش پایان نامه با اصول خاص و قوانین و استانداردها، کار ساده ای نیست. برخی از دانشجویان زمان زیادی صرف این کار می کنند و در نهایت نیز به نتیجه ایده آلی نمی رسند. با کمک یک مشاور، می توانید این مرحله را سریع تر به پایان برسانید و دفاع کنید.

  • دفاع از پایان نامه

پس از انجام پایان نامه، نگارش آن و ارائه آن به اساتید راهنما، در صورت تایید اساتید یک مجوز دفاع به شما داده می شود. با این مجوز می توانید از پایان نامه خود دفاع کنید و در نهایت از دانشگاه فارغ التحصیل شوید. برای دفاع از پایان نامه نیاز به یک پاورپوینت حرفه ای با اطلاعات مختصر و در عین حال جذب کننده دارید. جمع آوری اطلاعات برای ارائه در 20 الی 30 دقیقه از یک پایان نامه طولانی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

همراه پروژه

مراحل انجام پایان نامه ارشد

هزینه انجام و مشاوره پایان نامه در همراه پژوه

همراه پژوه یکی از مجموعه های معتبر در حوزه مشاوره انجام پایان نامه برای دانشجویان عزیز می باشد. تمامی پرسنل این مجموعه تحصیل کرده هستند و با دانش به روز خودشان، به شما برای انجام پایان نامه حرفه ای کمک خواهند کرد.

هزینه انجام پایان نامه و مشاوره برای انجام آن در این مجموعه بر اساس رشته تحصیلی، حجم کار، نوع موضوع و درخواست های استاد راهنما متفاوت خواهد بود. بهتر است که برای تعیین دقیق هزینه مشاوره و انجام پایان نامه، ابتدا موضوع و هدف نهایی خود را مشخص کنید و با یکی از واحدهای این مجموعه بر اساس رشته خودتان ارتباط بگیرید.

از کجا شروع کنیم؟

اگر هدف شما برون سپاری انجام پایان نامه به شرکت های مختلف است، توصیه می کنیم که کار خود را به هر مجموعه ای نسپارید. مجموعه همراه پژوه با داشتن پرسنل حرفه ای و متخصص توانسته پروژه های مختلفی را در موضوع های متفاوت انجام دهد. بنابراین، اگر می خواهید یک پایان نامه حرفه ای و با بار علمی بالا داشته باشید، کافیست که از ما کمک بگیرید. برای شروع می توانید ابتدا با استاد راهنمای خودتان در مورد زمینه های کاری او صحبت کنید. سپس، با مشاورین ما در ارتباط باشید تا در مورد موضوع و نگارش پروپوزال حرفه ای راهنمایی شوید.