island

جزیره دانش (مدرسه هوشمند)

اهداف و ارزشها

جزیره دانش،پایگاهی امن و به‌دور از ترس برای فرزندان وکودکان شماست که تلاش میکند تا درراستای آموزش دروس مقطع ابتدایی به فرزندانتان، با استفاده از بازی و‌سرگرمی، خلاقیت کودکان شمارا برانگیزد و اشتیاق‌شان را به فراگیری دانش، بیشتر و بیشتر کند که با بکارگیری کلاس هایی برای رفع استرس کودکان و روش های یادگیری آموزش آنلاین این مهم را انجام میدهد.
شما میتوانید با انتخاب جزیره دانش فرزندان خودرا از سنین پایین با اقیانوس تکنولوژی آشناکنید برای آینده ای روشن‌تر و درخشان‌تر.
ترکیب فن آوری و منابع گسترده آموزشی، تجربه ای متفاوت در آموزش مجازی را برای شما به ارمغان می آورد.
برنامه های سفارشی شده در جزیره دانش به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن ، یادگیری بیشتر و عمیق تری را تجربه نمایید.
جزیره دانش

خدمات کلیدی و اصلی مجموعه جزیره دانش

آموزش ترکیبی و خود آموز

بیش از 10000 سوال اختصاصی

آموزش ویدیویی تعاملی

آزمون و سنجش هدفمند آنلاین

کار در خانه با جزیره دانش

مدرسه مجازی با جزیره دانش

ایده های خلاق در جزیره دانش

آموزش زبان انگلیسی در جزیره دانش


کار در خانه

جزیره دانش در بخش " کار در خانه " با استفاده از ویدئوهای تعاملی و تمرینات متنوع مطابق با استاندارد های آموزشی کشور سطح یادگیری را در دانش آموزان افزایش می دهد و موجب دستیابی به تسلط جامع تر و آزاد کردن پتانسیلها در دانش آموزان می شود.
جزیره دانش کمک می کند تا دانش آموزان در دروس ریاضی، علوم و فارسی مهارتهای کافی را بدست آورند و بدون نیاز به هیچ گونه کتاب کمک آموزشی و یا آموزشهای خصوصی برای انواع آزمونهای کلاسی، دوره ای، پایانی و حتی تیزهوشان آماده شوند ...


کار در مدرسه

با «مدرسه‌ی مجازی» جزیره‌ی دانش می‌توانید سطح آموزشی دانش‌آموزان خود را در یک کلاس مجازی بهبود بخشیده و شاهد افزایش چشم‌گیر نتایج در امتحانات باشید.
با استفاده از فعالیت‌های تعاملی و جذاب و برنامه‌های درسی که دانش‌آموزان را درخانه و کلاس پشتیبانی می‌کند به یادگیری بهتر دانش‌آموزان کمک کنید.
در کلاس مجازی جزیره‌ی دانش تعیین کنید کدام دانش‌آموز به مداخله‌ی فوری نیاز دارد و چه کسی آماده‌ی حرکت به جلو می‌باشد.آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در جزیره دانش به صورت کاملا هدفمند و براساس یکی از معتبرترین متدهاي آموزش زبان از دانشگاه آکسفورد با عنوان American English File انجام میگیرد.
ترکیب آموزش از طریق ویدیوهاي تعاملی و تمرینات متنوع و منحصر به فرد مبتنی بر تکنولوژي موجب تقویت مهارتهاي بنیادي یادگیري زبان انگلیسی خواهد شد و تجربه اي متفاوت از آموزش زبان انگلیسی را براي علاقه مندان به یادگیري زبان به ارمغان می آورد.


ایده های خلاق

اگر شما 13 تا 18 ساله هستید ما علاقه مندیم به ما بپیوندید تا با کمک یکدیگر مشکلی را پیرامون محیط زندگی خود پیدا کرده و با راه حل های کاملا علمی به حل مشکل بپردازیم، راه حل خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و در یک مسابقه بزرگ در سطح کشور با جوایزی بزرگ و ارزشمند شرکت کنید.
ایده های خلاق، نمایشگاهی است از تجربیات شما دانش آموزان عزیز برای حل مشکلات به روش علمی.

گالری تصاویر از مجموعه آموزشی جزیره دانش

گالری ویدیو از مجموعه جزیره دانش

اطلاعات تماس با جزیره دانش

شماره های تماس :

09190321070
09393251080

تلگرام :

science_island

وب سایت :

jazirehdanesh.ir

اشتراک گذاری صفحه در شبکه های اجتماعی

Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest