درباره ورناپ

درباره ورناپ

درباره ورناپ بیشتر بدانید


امروزه بیشتـر مدیران، کارشناسان، بازرگانان و فعالان اقتصادی عرصـه تجارت، اینترنت را به عنـوان منبع شماره یک رفع نیازهای روزانه خـود می شناسند. اگر خواهیم درباره ورناپ بگوییم، سایت درج آگهی ورناپ زیر مجموعه شرکت ویرا فناوران گیلار در سال 1398 با هدف معرفی بهتر کسب و کارهای فعال و مشاغل، تاسیس شد. سایت درج آگهی ورناپ با هزاران کلید واژه مرتبط با خدمات مورد نیاز مردم در موتور جستوجوگر گوگل بهینه گردیده است که فرصت مناسبی را جهت جذب مشتری برای صاحبان کسب و کار و همچنین رفع نیاز روزانه مردم، فراهم آورده است تا بتوانند با تبلیغات رایگان در اینترنت معروف شوند و درآمدشان افزایش یابد. 

فعالان تجارت و کاربران گرامی می توانند با داشتن یک حساب کاربری ساده و در دسترس و همیشگی خدمات خود و کسب و کارشان را در ورناپ ثبت کنند و شاهد رشد و جایگاه برند و افزایش فروش خود باشند. ورناپ پس از جمع آوری و به روز رسانی اطلاعات مشاغل، کسب و کار همچنان اولین و تنها پایگاه جامع شاغل در ایران است که سالیانه تعداد زیادی از کسب و کار ها به روز شده و تعداد زیادی کسب و کار جدید به آن اضافه می شود. 
 
تبلیغات در ورناپ ، روشی کارآمد و اثر گذار در تبلیغات و بازاریابی و فروش محصولات و خدمات می باشد زیرا مخاطبین ورناپ کسانی هستند که نیاز به خرید در آنها قطعی شده و با میل خود آگهی ها را با هدف خرید بررسی می کنند. رهبران ورناپ، مدیران و سرپرستانی هستند که از تجارب سنتی و تکنولوژی به روز حمایت هایشان برای تسهیل و پیشبرد ورناپ استفاده می کنند. ما در سایت ورناپ به دنبال ایده و نظرات خلاقانه ی کسانی هستیم که در این زمینه تخصص و تجربه دارند و می توانند برای پیشنهادات و یا توسعه نقاط قوت وب سایت ارائه دهند.
 
 
درباره ورناپ

 

سایت درج آگهی ورناپ با بیشتر از 1000 کلید واژه مرتبط با سرویس ها و خدمات لازم روزمره مردم در موتور جست و جو گر گوگل، بهینه شده است که فرصت بسیار مناسبی را به منظور جذب مشتری برای صاحبان مشاغل فراهم کرده است. در نظر داشته باشید که در کنار جذب مشتری برای صاحبان مشاغل، فرصت مناسبی هم برای رفع نیاز روزانه مردم فرآهم آمده است. در ادامه باید گفت که کاربران عزیز و فعالان حوزه تجارت قادر هستند با در اختیار داشتن یک حساب کاربری ساده و در دسترس، به صورت دائم خدمات و سرویس های مربوط به کسب و کارشان را در وب سایت ورناپ ثبت نمایند و در واقع شاهد رشد جایگاه برند و همین طور افزایش میزان فروش محصولات خود باشند.

وب سایت ورناپ بعد از گرد آوری و آپدیت داده های مربوط به کسب و کار و مشاغل، همچنان نخستین و تنها پایگاه جامع مشغول در کشور ایران به حساب می آید که در زمینه دایرکتوری کسب و کار مبتنی بر تخفیف دهی فعالیت می‌کند، تعداد بسیار زیادی از مشاغل و کسب و کارها، بروز شده اند و به صورت پیوسته کسب و کارهای جدیدی نیز به آن ها اضافه شده است. نکته مهم اینجاست که تبلیغات در ورناپ ، شیوه ای بسیار کارآمد و موثر در روند فروش و بازاریابی محصولات و خدمات شما عزیزان خواهد بود، به این خاطر که مخاطبین این مشاغل افرادی هستند که احتیاجات و نیاز آن ها به خرید، قطعی شده است و با میل و اراده خود آگهی ها را با هدف خریداری مورد بررسی خود قرار می دهند.

شایان ذکر است که مدیران و سرپرستان ورناپ افرادی هستند که از تکنولوژی بروز و تجربه های سنتی در یک راستا و به منظور پیشبرد و تسهیل ورناپ استفاده کرده اند. در انتها باید اشاره داشته باشیم که ما در ورناپ پیوسته به دنبال ایده و نظرات خلاقانه افرادی هستیم که در این حوزه تجربه کافی و تخصص دارند و قادرند به منظور بهبود نقاط قوت سایت پیشنهادات خود را ارائه نمایند. تماس با ما

هدف ورناپ :

سایت درج آگهی ورناپ تمام تلاش خود را می‌کند تا بتواند یک دایر کتوری کسب و کار در بستر تخفیف‌دهی به وجود بیاورد که هدف آن بر پایه ایجاد ارزش برای مشتریان است که بتوانند بهترین، مشتری مدارترین و نزدیک‌ترین کسب و کار مورد نیاز خود را پیدا کنند. از طرفی صاحبین کسب و کار در ورناپ به‌راحتی محصولات و خدمات خود را در بستر اینترنت به دیگران معرفی کنند و از این راه مشتریان زیادی بدست آورند. وبسایت ورناپ با هزاران کلید واژه مرتبط با خدمات مورد نیاز مردم در موتور جستجوگر گوگل بهینه گردیده است که فرصت مناسبی را جهت جذب مشتریان برای صاحبین کسب و کار فراهم کرده است.