آموزشگاه مراقبت زیبایی مریم نیکا

آموزشگاه مراقبت زیبایی مریم نیکا

خوزستان
درباره ما

در حال حاضر رشته های آرایشگری جزو حوزه های پردرآمد و رو به رشد در عرصه کسب و کار به شمار می آیند. آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا یکی از بزرگترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آرایشگری است که با سال ها تجربه توسط کادری مجرب و متخصص دوره های آرایشگری را برگزار مینماید.

اموزشگاه آرایشگری مریم نیکا همواره تلاش می کند تا کارآموزان پس از پایان هر دوره تمام مهارت های لازم را کسب کرده و وارد بازار کار شوند.

از جمله مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه عبارتند از:

برگزاری دوره به صورت کاملا عملی

برگزاری دوره زیر نظر بهترین اساتید آموزشی

برگزاری دوره زیر نظر سازمان فنی حرفه ای

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

برگزاری دوره در روزهای تعطیل برای شاغلین

پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره

مشاوره رایگان جهت راه اندازی کسب و کار

آموزش گریم و میکاپ شامل شاخه های مختلف می شود:

آموزش آرایش و پیرایش:

شامل آرایش کامل صورت و مو

آموزش آرایش عروس :

آموزش حرفه ای گریم و میکاپ عروس

آموزش خودآرایی:

آموزش کامل گریم متناسب با هر چهره

آموزش گریم کودک


آموزش احیا و مراقبت از مو

از دیگر دوره های پردرآمد آموزشگاه مریم نیکادوره آموزش احیا و مراقبت از مو می باشد. در این رشته با انواع روش های احیای مو مثل کراتینه مو، ریباندینگ مو، بوتاکس مو و … آشنا می شوید تا بتوانید توصیه های لازم برای مراقبت از مو را به مشتری ارائه دهید. سپس با ماسک ها و محصولات مراقبت از مو به احیای موهای آسیب دیده یا خشک می پردازید. آموزشگاه آرایشگری دترلند در زمینه آموزش احیا و مراقبت از مو با کمک بهترین اساتید این رشته، هنرجویان را برای ورود به بازار کار آماده می کند.
آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا همواره آماده مشاوره رایگان برای ثبت نام در آموزش رشته های آرایشگری و راه اندازی کسب و کار می باشد. شما می توانید برای کشف استعداد و علاقه خود در زمینه آرایشگری با کارشناسان مریم نیکادر ارتباط باشید.

شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز در ساعات آموزشگاه با شماره تلفن ۰۶۱۳۳۷۵۲۰۱۶ تماس بگیرید.


آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور در زمینه آموزش رشته های مراقبت و زیبایی در اهواز با سابقه 30 ساله درزمینه ارایشگری ومدرسی فعالیت حرفه ای خود را با هدف آموزش حرفه ای آرایشگری شروع کرده است. آموزشگاه مریم نیکا با همکاری مربیان با سابقه و برجسته بین المللی در تمامی زیر مجموعه های رشته آرایشگری مشغول به فعالیت است. دوره های آموزش آرایشگری در دترلند به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و کارگاهی برگزار می شود. برگزاری تعدادی از این دوره ها و کارگاه های آموزشی بنا به درخواست هنرجویان در بعضی ماه های سال در شهرستان ها هم انجام می شود.


آموزش خدمات مو

از کوتاهی مو تا شینیون عروس و صافی و احیای مو

کلاس های آموزش خدمات مو در آموزشگاه مریم نیکا به صورت تخصصی و ویژه بازار کار برگزار می شود. آموزش کوتاهی مو، آموزش بافت، آموزش شینیون، آموزش کراتینه مو و آموزش رنگ مو از جمله آموزش های مرتبط با خدمات مو هستند. تمام دوره های آموزش آرایشگری توسط اساتید مجرب فنی حرفه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی برگزار می گردد. آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا تضمین می کند که در تمام کلاس ها از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می شود و هنرجویان تا ۶ ماه از پشتیبانی کامل مربیان برخوردار خواهند بود.

دوره آموزش رنگ و مش در اموزشگاه ارایشگری مریم نیکا

مدارک بین المللی قابل ارائه
کلاس های آموزش دوره رنگ و مش با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود.
سرفصل های فنی و حرفه ای رنگ و مش

شناخت رنگها

آموزش کامل رنگ شناسی مبتدی و حرفه ای

شناخت مثلث رنگها

ترکیب رنگهای اولیه

ترکیب رنگهای ثانویه

آموزش شناخت رنگ های ترکیبی

کاتالوگ خوانی رنگها

شناخت پایه های رنگها

ژورنالی خوانی عکسهای ژورنالی

رنگ گذاری چند مرحله ای

رنگ ریشه و رنگ کامل

انواع رنگساژهای مکمل

پوشش سفیدی با رنگهای پایه بالا

رفله گیری با رنگ


از اتمام دوره رنگ و مش، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل رنگ و مش شامل آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل، ترمیم مش،بالیاژ،بالیاژ
دکوپاژ، دکلره کامل، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی را انجام دهید. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش رنگ و مش با کلاه، آموزش مش سوزنی، آموزش رنگ مو فانتزی، آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره، آموزش دكوپاژ، آموزش هایلایت، آموزش لایت مو با فویل، آموزش مش سوزنی با کلاه، آموزش مش کردن مو، آموزش رنگساژ مو و آموزش هایلایت با فویل نیز می شود. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند.


آموزش اکستنشن مژه اموزشگاه ارایشگری مریم نیکا

در دوره آموزش اکستنشن مژه یا کاشت مژه، روند کامل طراحی و اجرای انواع اکستنشن مژه جهت افزایش زیبایی و پر پشت شدن مژه، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به اکستنشن مژه از جمله: آموزش طراحی اکستنشن مژه با توجه به فرم چشم مشتری، آموزش اکستنشن کلاسیک، آموزش اکستنشن والیوم، آموزش اکستننشن مژه مگاوالیوم، آموزش اکستنشن مژه روسی، آموزش اکستنشن مژه اسپانکی و آموزش مراقبت های بعد از اکستنشن مژه می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب مدل مناسب اکستنشن مژه با توجه به فرم چشم های مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های اکستنشن مژه را با توجه به خواست و سلیقه مشتری دارند.

آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک

آموزش اکستنشن مژه سه بعدی 3D

آموزش اکستنشن مژه والیوم

آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم

آموزش اکستنشن نچرال

آموزش اکستنشن مژه اکلیلی و نگین دار

آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی

آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن مژه

آموزش افکت مختلف برای انواع چشم

آموزش انواع تکنیک های کاربردی روز


سرفصل های آموزش اصلاح ابرو

در دوره آموزش اصلاح صورت و آموزش اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا روند کامل حذف موهای زائد صورت و ابرو، برای داشتن پوستی لطیف و ابروهایی خوش حالت به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به انجام اصلاح و ابرو از جمله: نحوه مشاوره و پذيرش مشتري، موزدايي و اصلاح صورت با بند، آموزش وکس صورت، مراقبت های پوستی پس از انجام موزدایی، آشنایی با فرم های مختلف چهره، شناخت انواع فرم های ابرو، اصلاح ابرو و رنگ كردن ابرو می شود. هنرجو در این دوره نحوه اصلاح ابرو متناسب با فرم صورت هر مشتری و انتخاب بهترین روش اصلاح با توجه به پوست هر شخص را می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی برداشتن ابرو و اصلاح صورت را برای انواع فرم های چهره دارند.

سرفصل های فنی و حرفه ای اصلاح و ابرو

شناخت انواع چهره

شناخت انواع ابرو

آموزش قرینه سازی ابرو

شناخت ابزار کار

آموزش روشهای اصلاح کمانی، هشتی و صاف

آموزش روشهای اصلاح دخترانه، نچرال و هاشوری

آموزش خط انداختن ابرو به وسیله ی موچین

شناخت اصول و استاندارد ابرو بر پایه فرم صورت

آموزش آرایش دائم

در دوره آموزش آرایش دائم، روند کامل طراحی و اجرای انواع روش های آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبا تر کردن چهره به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آرایش دائم از جمله: آموزش میکروبلیدینگ، آموزش فیبروز ابرو، آموزش هاشور ابرو، آموزش میکروشیدینگ، آموزش میکروپیگمنتیشن و نحوه تنظیم فشار دست هنگام کار با قلم های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می شود. هنرجو در این دوره کار صحیح و اصولی با قلم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت های هریک را به صورت کاربردی و مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با تمام روش های آرایش دائم را با انواع رنگ های درخواستی مشتریان دارند.

سرفصل های فنی و حرفه ای آرایش دائم

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

آموزش هاشور ابرو

آموزش سایه ابرو

آموزش فیبروز ابرو

آموزش میکربلیدینگ ابرو

آموزش میکروشیدینگ ابرو

آموزش بن مژه

آموزش تاتو خط چشم

آموزش تاتو خط لب

آموزش تاتو رژ لب


آموزش اپیلاسیون

در دوره آموزش اپیلاسیون روند کامل حذف موهای زائد تمام قسمت های بدن، برای داشتن پوستی نرم و لطیف به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به انجام اپیلاسیون از جمله: نحوه مشاوره و پذیرش مشتری، آنالیز ساختار پوست و مو، آشنایی با انواع موم های گیاهی و شیمیایی، مو زدایی کل بدن و مراقبت های پوستی بعد از انجام مو زدایی می شود. هنرجو در این دوره انجام اپیلاسیون حرفه ای بدون ایجاد جراحت و خراشیدگی روی بدن مشتری، لایه برداری سلول های مرده پوست و احیای پوست بدن را می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اپیلاسیون با استفاده از مواد با کیفیت شیمیایی و گیاهی به شیوه ای صحیح را دارند.

سرفصل های فنی و حرفه ای اپیلاسیون

آنالیز ساختمان پوست

آنالیز ساختمان مو

استفاده از ابزار مواد متناسب با نوع پوست

تهیه موم گرم وسرد

تهیه موم گیاهی موم دائم

بکارگیری موم سرد

آموزش وکس صورت

موزدایی بالاتنه

موزدایی صورت

موزدایی قسمت های حساس

استفاده از روغن ولوسیون


دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در آموزشگاه آرایشگری مریم نیکا

مدارک بین المللی قابل ارائه
کلاس های آموزش دوره لیفت و لمینت مژه با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره لیفت و لمینت مژه،

سرفصل های لیفت و لمینت مژه

معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

معرفی و شناخت مواد مورد استفاده

آموزش انواع روشها در لیفت مژه

آموزش انواع روشها در لمینت مژه

آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی مژه

آموزش نحوه صحیح حالت دادن به مژه

آموزش نحوه صحیح شستشوی مژه و مراقبت های بعد از آن

لیفت ولمینت ابرو


آموزش پدیکور و پارافین تراپی

در دوره آموزش پدیکور، روند کامل پدیکور و پارفین تراپی جهت زیبایی و لطافت پا، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به پدیکور ناخن از جمله: آشنایی با ابزار پدیکور، آشنایی با ابزار پارافین تراپی، آموزش دورگیری ناخن های پا، آموزش لایه برداری و کف سابی پاها، آموزش ماساژهای درمانی پا و آموزش پارافین تراپی می شود. هنرجو در دوره پدیکور و پارافین تراپی، نحوه پدیکور کردن پاها و پارافین تراپی را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های رایج پدیکور و مدل های درخواستی مشتری را دارند

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته پدیکور و پارافین تراپی

پدیکور کلاسیک

پدیکور تخصصی

پدیکور درمانی

پدیکور VIP

پدیکوراکسپرس

شناخت آناتومی ناخن و پا

شناخت ابزار کار

دورگیری و پدیکور خشک

ژلیش ناخن پا و ریموو

شناخت و درمان بیماری های ناخن پا

درمان مشکلات مربوط به شست پا

اصلاح ناخن های دفرمه

پیلینگ و لایه برداری عمیق


آموزش اصلاح ابرو

در دوره آموزش اصلاح صورت و آموزش اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری  مریم نیکا، روند کامل حذف موهای زائد صورت و ابرو، برای داشتن پوستی لطیف و ابروهایی خوش حالت به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به انجام اصلاح و ابرو از جمله: نحوه مشاوره و پذيرش مشتري، موزدايي و اصلاح صورت با بند، آموزش وکس صورت، مراقبت های پوستی پس از انجام موزدایی، آشنایی با فرم های مختلف چهره، شناخت انواع فرم های ابرو، اصلاح ابرو و رنگ كردن ابرو می شود. هنرجو در این دوره نحوه اصلاح ابرو متناسب با فرم صورت هر مشتری و انتخاب بهترین روش اصلاح با توجه به پوست هر شخص را می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی برداشتن ابرو و اصلاح صورت را برای انواع فرم های چهره دارند.

سرفصل های فنی و حرفه ای اصلاح و ابرو

شناخت انواع چهره

شناخت انواع ابرو

آموزش قرینه سازی ابرو

شناخت ابزار کار

آموزش روشهای اصلاح کمانی، هشتی و صاف

آموزش روشهای اصلاح دخترانه، نچرال و هاشوری

آموزش خط انداختن ابرو به وسیله ی موچین

شناخت اصول و استاندارد ابرو بر پایه فرم صورت


اموزشگاه مراقبت زیبایی مریم نیکا

به مدیریت: مریم پوست اشکن

مدرس رسمی فنی وحرفه ای

کارشناس حرفه ای کاربامواد

اینستاگرام: Academy_maryamnika

آدرس: اهواز گلستان خیابان فروردین بین اقبال واسفند پ۴۱۳

شماره تماس: 09030265211 _ 06133752016

اطلاعات تماس
  • تلفن تماس: 09030265211 ، 06133752016
  • نشانی: خوزستان
گالری
شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
ویدئو
ساعت فعالیت
ساعت فعالیت : 8تا2
خوزستان

اشتراک گذاری آگهی

مریم

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2022-01-01

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران