مبل شویی در تهرانپارس با دستگاه

مبل شویی در تهرانپارس با دستگاه

گیلان
درباره ما

همانطور که می دانید پاکیزگی مبل و تخت ها در منازل ، ادارات و شرکت ها تا حد بسیار زیادی می تواند دکوراسیون و ظرافت محل شما را تضمین کند، در بعضی مواقع ممکن است لکه ایی بر اثر ریخته شدن مایعات مانند قهوه و … بر روی مبلمان ایجاد شود که به راحتی پاک نشود اینجاست که شما نیازمند یک گروه متخصص مبل شویی در تهرانپارس هستید تا آن را به خوبی تمیز کند.

بهترین مبل شویی در منطقه تهرانپارس

اگر در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید می توانند مبل های خود را به شرکت خدمات مبل شویی در تهرانپارس بسپارید و برای شستشوی انواع مبل و موکت در محل با شماره های این مرکز تماس بگیرید که بهترین و با تجربه ترین کادر مجهز و متخصص در زمینه مبل شویی در منزل می باشند.

همیشه برای کار های خدماتی این چنینی از شرکت هایی خدمات دریافت کنید که عضو اتحادیه باشند و جزو شرکت های معتبر و مجاز و دارای پروانه کسب از اتحادیه مربوطه باشند. شرکت های معتبر و مجاز با نرخ مصوب اتحادیه خدمات ارائه می دهند. شرکت هایی که مجاز هستند از مواد های استاندارد و بدون شیمیایی استفاده می کنند تا به مبل ها آسیب وارد نشود.

انواع خدمات شستشو مبل در تهرانپارس

 • شستشوی انواع مبل های ایرانی و خارجی در منزل (راحتی، استیل، سلطنتی، چرم و …)
 • بهترین و مجهزترین مبلشویی در تهران با جدیدترین دستگاه در منزل
 • شستشوی انواع مبلمان اداره ها و سالن های سینما، رستوران ها و هتل ها
 • تمیز کردن تخصصی و افزایش طول عمر مبلمان
 • خشکشویی مبلمان بعد از شستشو
 • رفع بوی نامطبوع مبلمان
 • موکت شویی و خشکشویی انواع موکت های چسپیده، معمولی و پالاز موکت
 • خشکشویی و شستشوی انواع تشک های تخت و خواب و خوشخواب در محل
 • شستشوی انواع پشتی های دستی و ماشینی

شعبات دیگر مجموعه:

مبل شویی در تهرانپارس ، مبل شویی در ستارخان، مبل شویی در جنت آباد، مبل شویی در سعادت آباد، مبل شویی در صادقیه، مبل شویی در چیتگر، مبل شویی در پاسداران و …

قیمت مبل شویی در تهرانپارس

قیمت شستشوی مبل:

در این مجموعه شستشوی انواع مبل در محل با دستگاه مبل شویی و مواد شوینده نانو تضمینی انجام می شود. علاوه بر ضمانت نامه کتبی تمامی خدمات دارای سرویس رایگان در تمام مناطق و محله های تهرانپارس است. قیمت شستشوی مبل با توجه به تعداد و نوع مبل ها تعیین می شود. تعداد مبل ها و تعداد تشک های اضافه و حتی کوسن ها در افزایش یا کاهش قیمت شستشوی مبل تاثیر دارد. یکی دیگر از اصل هایی که در افزایش قیمت شستشو و خشکشویی مبل در محل تاثیر زیادی دارد نوع مواد شوینده و نوع شستشوی درخواستی مشتری می باشد. این عامل ها در قیمت شستشو تاثیر زیادی دارند که باید در نظر گرفته شود.

این مرکز زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و کلیه قیمت های خدمات این مجموعه طبق قانون و نرخ اتحادیه است . پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت دقیق مبل شویی در تهرانپارس با شماره های درج شده مجموعه در این آگهی تماس بگیرید.

اطلاعات تماس
 • تلفن تماس: 09361315308
 • نشانی: گیلان
گالری
شبکه های اجتماعی
این آگهی شبکه اجتماعی ندارد.
ویدئو
این آگهی ویدئو ندارد.
ساعت فعالیت
گیلان

اشتراک گذاری آگهی

mobltehranpars

مالک آگهی تاریخ عضویت: 2022-07-27

تماس با آگهی دهنده

تماس با آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

نظرات کاربران